Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Наказ від 15.06.2020 № 121 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2020 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА

Див. вкладення

Attachments:
Download this file (наказ 121.PDF)Наказ[ ]
Download this file (паспорт 1015042. PDF.PDF)КПКВК 1015042[ ]
 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує на навчання


до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у липні 2020 року за наступними професіями:

  • Токар
  • Муляр
  • Адміністратор
  • Кухар
  • Косметик
  • Швачка
  • Манікюрник
  • Педикюрник

         Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ

тел. (05762) 3-18-04.

 
УВАГА!

uvagaСахновщинська районна державна адміністрація доводить до відома населення району про необхідність вжиття заходів щодо посилення охорони власного майна шляхом встановлення охоронної сигналізації, омофонів, укріплення вхідних дверей, встановлення кодових замків на під'їздах житлових будинків тощо з метою попередження квартирних крадіжок та інших крадіжок майна з житла громадян.

 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості звертає увагу громадян України на необхідність добросовісного використання прав і обов’язків, пов’язаних з набуттям статусу безробітного.

30.06.1Непоодинокими є випадки, коли особи реєструються в службі зайнятості як безробітні, проте паралельно отримують дохід. Такі дії обертаються несприятливими наслідками, передусім, для самих безробітних.

         У заяві про надання статусу безробітного всім, хто його отримує, слід підтвердити ознайомлення з правами та обов’язками зареєстрованого безробітного та відповідальністю за подання недостовірних даних та документів, які подаються до служби зайнятості, та на підставі яких приймається рішення про надання статусу безробітного та призначення матеріального забезпечення, а також надання соціальних послуг, визначених Законами України «Про зайнятість населення» та «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

 

Зареєстрований безробітний повинен повідомляти про:

- працевлаштування;

- укладання цивільної угоди про виконання роботи / надання послуг;

- започаткування власної справи.

         Зі свого боку ми створюємо всі умови для того, щоб громадяни могли забезпечити себе гідною й легальною роботою.

 

 
До Сахновщинської РФ ХОЦЗ з робочим візитом завітав директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

27.06.8З метою презентації послуг служби зайнятості під час візиту В. Міненко зустрівся з 27.06.9головою Сахновщинської районної державної адміністрації Максимом Карплюком. Основна увага було приділена питанню надання допомоги по частковому безробіттю, зокрема фізичним особам – підприємцям, які під час карантину змушені були припинити свою діяльність. За сприяння голови райдержадміністрації М. Карплюка було організовано та проведено нараду для суб’єктів малого та середнього бізнесу та фізичних осіб-підприємців району щодо можливості отримання державної підтримки на час карантину у вигляді вищезазначеної допомоги. Результатом, як зазначила директор Сахновщинської районної філії Наталя Калініна стало надання на 22.06.2020 року  70 пакетів документів від осіб з числа 27.06.10фізичних осіб – підприємців, які звернулись до служби зайнятості району. По 57 особам прийняті позитивні рішення щодо виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину. По іншим триває перевірка. Всього за час дії програми соціальної підтримки роботодавців на час карантину було виплачено близько 70 тис. грн. Робота триває.

 

 Робота в цьому напрямку продовжується.

 
Конституція – оберіг нашої держави, а молодь – її майбутнє

26.06.7У перший місяць літа відзначаємо День Конституції України. День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Традиційно,кожного року Сахновщинська центральна районна бібліотека  презентує вашій увазі книжкову виставку «Конституція–оберіг нашої держави». Вітаємо Вас із державним святом – Днем Конституції України!

Також сьогодні поряд із державним святом ми відзначаємо День молоді. Держава вірить в свою талановиту і працелюбну українську молодь, яка матиме гідне життя і світлу долю. Мабуть, не випадково День молоді ми відзначаємо в найтеплішу, найпрекраснішу, сонячну пору року, адже саме молодість випромінює тепло і любов, саме молоді спочатку вчитися, потім працювати на благо нашої держави. День молоді символізує юність, енергію, початок, запал, натхнення, самоствердження й активність молодих людей на шляху їхнього розвитку, дорослішання і становлення, як особистості. 

 
ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

«Лише оформлена відповідно до законодавства

праця дає змогу заробити страховий стаж,

і лише легальна заробітна плата вплине на

розрахунок майбутньої пенсії»

 

         Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Детальніше...
 
Протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сахновщинського району

Див. вкладення

 
ШКОЛА – ПОЗАДУ, НИНІ – САМООСВІТА

      25.06.2  Розвиненою і освіченою людиною станеш неодмінно, читаючи книги. Звісно, бібліотека поки що поступається Інтернету за кількістю користувачів. Але йому вона й завдячує, особливо нині, в умовах карантину, коли шляхом інтерактивних засобів можна розкрити фонди книжкових скарбниць і популяризувати цікавинки, новинки літератури та періодики. Саме в такому ключі сьогодні працює Сахновщинська районна дитяча бібліотека.

        Організовуючи дозвілля дітей, враховуючи тривалу перерву в освітньому процесі, ранні літні канікули, працівники бібліотеки розгорнули для діток початкової школи (з 10 по 23 червня) пізнавальну книжкову поличку«Дитячі пустощі», на якій систематизували лічилки, жарти, скоромовки, загадки, небилиці і примовки – все те, без чого не може жити дитячий світ. Адже відомо, яка наша юнь вигадниця та фантазерка! Черпаючи інформацію з веселих книг і журналів, яких немає вдома, дитина заряджається оптимізмом, отримує бадьорий настрій на весь день, тішить своїх батьків.

Детальніше...
 
Вебінар «Правила маркування харчових продуктів при експорті до ЄС» 
Не допустити виникнення пожежі

           23.06.7 Незважаючи на сувору заборону випалювання сухої трави та очерету, на номер Cлужби порятунку “101” щодоби надходить понад 100 повідомлень про займання сухостоїв на Харківщині. І з кожною годиною їхня кількість зростає!

            Загальна площа цих пожеж вражає – понад 90 га за добу! Переважна їх більшість трапляється через легковажність громадян, котрі попри чисельні застереження в засобах масової інформації продовжують наводити лад на своїх земельних ділянках та прилеглих територіях шляхом випалювання сухостою. Чи не кожного дня чимало сил та часу пожежно-рятувальні підрозділи витрачають на ліквідацію пожеж на відкритих територіях. І шкода, що громадяни не розуміють, як дорого державі обходиться таке “прибирання”.

            Під час таких пожеж мешканці самостійно намагаються завадити розповсюдженню полум’я і при цьому нерідко отримують опіки. Крім того, внаслідок вогню, що перекидається від горіння трави та сміття, в людей згорають житлові будинки, господарські споруди, грубі корми для худоби, паркани тощо. Уже в поточному році внаслідок горіння залишків сухої трави, бур'яну та сміття неодноразово виникали аварійні відключення повітряних ліній електропередачі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 24