Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
102а річниця державної служби України: історія та сьогодення.

Професійне свято державних службовців, відповідно до Указу Президента України від 04 квітня 2003 року № 291, відзначається 23 червня - у день державної служби ООН.

День державної служби ООН встановлений на 57-й сесії Генеральної Асамблеї ООН (Резолюція № A/RES/57/277 від 7 березня 2003 року). У цій резолюції вказується, що ефективне, прозоре державне управління на міжнародному та національному рівнях відіграє ключову роль в реалізації узгоджених державницьких цілей. На своїй 60-й сесії Генеральна Асамблея ООН наголосила на необхідності більш ефективного використання Дня державної служби. Генеральна Асамблея закликала держави - члени ООН в цей день організовувати спецзаходи, які б наочно висвітлювали роботу державної служби та її внесок в процес розвитку країн.

Розвиток української держави з давніх часів був би неможливим без розбудови професійного апарату публічних службовців.

Історія вітчизняної державної служби сягає часів княжої Русі; паралельно з військовою структурою у козацьку добу Б. Хмельницького також була розвинута ієрархія цивільних посад. Згадки про державну службу містяться в багатьох історичних документах, зокрема: Гадяцькому договорі               16 вересня 1658 р., Руській правда XI ст., Коломацькій угоді Івана Мазепи 1687 р., листах Великих князів Литовських XVI ст. та інших.

Детальніше...
 
Традиційний жіночий костюм Слобожанщини: поповнення музейної колекції

17.06.812 червня 2020 р. фонди КЗ «Сахновщинський районний історико- краєзнавчий музей» поповнилися п’ятьма новими унікальними експонатами. Ульченко Ганна Олексіївна(1934 р.н.), жителька с. Новоолександрівка Сахновщинського району Харківської області, зберегла і подарувала музеєві автентичні складові традиційного жіночого костюму своєї мами Ярмоли Меланії Андріївни(1915 р.н.) – сорочку, корсетку, юпку, а такожрушник-божник і сувій домотканого конопляного полотна. Корсетка і юпка ручної роботи, були пошиті на замовлення у кравця – родича М.А.Ярмоли; сорочка, рушник і сувій – творіння рук самої Меланії Андріївни. Орієнтовний вік речей – 80 років.

Детальніше...
 
Протокол позачергового засідання регіональної комісії м. Харків

Див. вкладення

 
Набули чинності зміни до Кодексу системи передачі

12.06.6На офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг розміщено постанову від 03.06.2020 № 1070 «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі», яка набрала чинності з дня, наступного за днем її оприлюднення.

Відкрите обговорення зауважень та пропозицій, наданих до проєкту постанови відбулося 08 травня 2020 року в режимі онлайн відеоконференції. Активну участь у напрацюванні змін до Кодексу системи передачі взяли представники Держенергонагляду на чолі із Головою Максимом Малашкіним.

Детальніше...
 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує 
Організовується професійне навчання

         З метою збільшення можливостей безробітних щодо працевлаштування, розширення їх професійних знань та відповідних фахових умінь, втрачених за час вимушеного перебування в стані безробіття, Сахновщинською районною філією Харківського обласного центру зайнятості організовується професійне навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

         У червні 2020 року відбудеться посадка групза наступними професіями:

 

  • Штукатур
  • Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням
  • Покоївка
  • Виноградар
  • Оператор верстатів з програмним керуванням
  • Лицювальник-плиточник

         Робітничі професії з часом набувають престижності, попит на них дедалі зростатиме, тому вірогідність працевлаштування спеціалістів з робітничими професіями після навчання є досить високою.

         Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської районної філії ХОЦЗ за телефоном 3-18-04.

 
Як оскаржити дії державного реєстратора у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень?

28.05.14У разі наявності порушень вимог чинного реєстраційного законодавства у діях державного реєстратора під час державної реєстрації прав на нерухоме майно не завжди є достатнім та ефективним звернення до суду. Чинне законодавство передбачає механізм звернення до Мін’юсту та його територіальних органів з метою безпосереднього розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора задля відновлення порушенного права. Цей механізм зявився зуведенням 01 січня 2016 року в дію нової редакції Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

На сьогоднішній час існує дворівнева процедура адміністративного оскарження рішень державних реєстраторів. Розгляд скарг у сфері державної реєстрації здійснюється як Мін’юстом, так і його територіальними органами, відповідно до компетенції і з урахуванням положень ч.2 ст.37 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Детальніше...
 
Сімейний патронат над дитиною

28.05.7Люди в нашій країні небагато знають про пріоритети в житті дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування. Власне, цим займаються тільки державні органи – за службовим обов’язком, благодійні організації та безпосередньо ті, хто збирається взяти дитину в сім’ю.

Патронат над дитиною – це комплексна послуга,що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Детальніше...
 
Акція «Одягни вишиванку з самого ранку».

21.05.8У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. У Сахновщинському районі 21 травня проходить акція «Одягни вишиванку з самого ранку».

Сьогодні, це свято, присвячене українській культурі та традиціям, набуло широкої популярності та стало традиційним для українців не лише в Україні, але й далеко за її межами. Бібліотечні працівники КЗ «Сахновщинська ЦБС» проводять онлайн-виставки для жителів району. Сахновщинська центральна бібліотека також, як і кожен рік до цього, з радістю долучається до святкування Дня вишиванки. В читальному залі бібліотеки організована виставка-хобі «Голка + нитка = шедевр», на якій представлені роботи місцевої майстрині, нашої колеги – Клименко Лариси Вікторівни та тематична література. Для наших користувачів, у період вимушеного карантину, була створена відео-презентація «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі», аби і вони могли, нехай дистанційно, доторкнутися до свята.

Бібліотечні працівники району щиро вітають всіх народних умільців – вишивальниць з Днем вишиванки! Пишаємося вашими вишиванками, які постійно представляють наш район на районних та обласних конкурсах, святах і оглядах. Зичимо творчої наснаги, невичерпної енергії, хай Ваші руки не знають втоми, створюючи неймовірні шедеври вишиванок!

 
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ!

       12.05Наказом Міністерства юстиції України від 19 травня 2020 року № 1716/5 «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 травня 2020 року за № 454/34737 було затверджено нові форми заяв, що подаються для державної реєстрації (далі - Заява), які почнуть діяти з 01 червня 2020 року.

При цьому  буде використовуватися лише дев'ять Заяв, які згруповані, переважно, за видом особи, щодо якої проводяться реєстраційні дії. Тому незалежно від дій, які необхідно провести, наприклад, щодо юридичної особи - громадського формування (державна реєстрація створення юридичної особи, включення відомостей про юридичну особу, державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, державна реєстрація припинення юридичної особи), завжди подається одна затверджена форма заяви.

Детальніше...
 
ВЕБІНАР "Можливості залучення фінансових ресурсів для експортерів Харківщини" 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 24