Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Запобігання корупційної діяльності
Інформація про діяльність Сахновщинської районної державної адміністрації з питань запобігання корупції за 9 місяців 2015 року

imagesРобота щодо виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції», виконання Плану заходів з реалізації в Харківській обласній державній адміністрації та районних державних адміністраціях Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки  в Сахновщинській районній державній адміністрації організована та ведеться.

Результати проведення заходів щодо запобігання та протидії корупції

Вимоги законодавчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і рішень колегії обласної державної адміністрації, рішень Харківського регіонального антикорупційного комітету щодо запобігання та протидії корупції виконуються у встановлені терміни. План заходів районної державної адміністрації щодо запобігання проявам корупції на 2015 рік виконується.

Детальніше...
 
Інформація про діяльність Сахновщинської районної державної адміністрації з питань запобігання корупції за 6 місяців 2015 року

imagesВимоги законодавчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і рішень колегії обласної державної адміністрації, рішень Харківського регіонального антикорупційного комітету щодо запобігання та протидії корупції виконуються у встановлені терміни. План заходів районної державної адміністрації щодо запобігання проявам корупції на 2015 рік виконується в повному обсязі.

Протягом другого кварталу 2015 року питання виконання антикорупційного законодавства розглядались на двох оперативних нарадах в районній державній адміністрації. За ініціативи районної державної адміністрації Сахновщинським районним управлінням юстиції під час проведення навчань з посадовими особами органів місцевого самоврядування та з керівниками управлінь, відділів, інших структурних підрозділів, працівниками апарату районної державної адміністрації проведено роз’яснення змін в антикорупційному законодавстві України.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 10