Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Сахновщинський районний військовий комісаріат інформує:

img141img142

 
Міністр юстиції консультує:

17.10Доброго дня, пане Міністре! Перебуваючи за кордоном під час новорічних свят, зі мною трапилася неприємна історія - в мене викрали закордонний паспорт. Згодом все відновила, але я дуже перенервувала, тому що не знала, що робити та куди звертатися. Розкажіть, будь ласка, як правильно діяти в такому випадку?

Людмила Поліщук

Згідно з чинним законодавством паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. На жаль, втрата паспорту чи інших документів за кордоном неприємна ситуація, але не потрібно панікувати.

Що потрібно зробити у разі втрати паспорту за кордоном?

Перш за все необхідно знайти найближче відділення поліції та написати заяву про втрату паспорту.

Якщо ви не розумієте місцевої мови та не володієте англійською, зателефонуйте до українського посольства чи консульства, щоб вони пояснили поліції ситуацію.

Детальніше...
 
БУЛІНГ У ШКОЛАХ

Результат пошуку зображень за запитом "БУЛІНГ У ШКОЛАХ."18 грудня 2018 року Верховна Рада України ухвалила в цілому закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування)", яким вводиться адміністративна відповідальність за цькування в закладах освіти.

Згідно із законом, під булінгом відтепер мається на увазі "психологічне, фізичне, економічне, сексуальне насильство" з боку учасників освітнього процесу, у тому числі через інтернет, що вчиняється стосовно дітей або підлітків або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Нововведення насамперед стосується фізичного чи морального насильства над школярами, але покарати можуть і за знущання над учителем. Серед основних ознак булінгу депутати виділяють заподіяння психічної або фізичної шкоди, наявність кривдника, жертви і спостерігача, а також систематичність цькування. При цьому каратимуть і в тих випадках, коли жертва відчуває приниження, страх, тривогу або їй доводиться підкорятися інтересам кривдника. Записали до булінгу і соціальну ізоляцію потерпілого – бойкот

Детальніше...
 
Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє:

Результат пошуку зображень за запитом "Адміністративний збір у сфері державної реєстрації громадських формувань"Результат пошуку зображень за запитом "Адміністративний збір у сфері державної реєстрації громадських формувань"З 1 січня 2019 року прожитковий мінімум для працездатних осіб становить 1921 гривень на місяць (відповідно до ст. 7 Закону України “Про державний бюджет України на 2019 рік”).                                        

Адміністративний збір у сфері державної реєстрації громадських формувань у 2019 році (Див.вкладення) справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи токруглюється до найближчих 10 гривень. 

Детальніше...
 
Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Результат пошуку зображень за запитом "Перерахунок пенсії особам, які досягли віку 65 років"Перерахунок пенсії особам, які досягли віку 65 років

 

Відповідно до  Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з 01.01.2019 року управлінням проведено перерахунок пенсії особам, які досягли віку 65 років

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальний розмір заробітної плати з 1 січня 2019 року встановлено на рівні 4173 гривень.

Тому, для осіб яким виповнилось 65 років в період до 1 січня 2019 року і які не працюють на дату перерахунку, за умови наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу, мінімальний розмір пенсії становитиме 1669,20 гривень (4173,00*40%).

Детальніше...
 
Рішення районної ради від 20.12.2018 року "Про районний бюджет на 2019 рік"

10.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Див. вкладення

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 277