Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Спадщина без заповіту.

 van6796Результат пошуку зображень за запитом "спадщина без заповіту"Доброго дня, пане міністр! Я все життя прожила у батьківській хаті. Вони її самі будували. Тоді про всілякі документи не дуже думали. Просто сільська рада виділила землю, там і побудували. Батьки давно померли і жодних документів не залишили. Чи можу я якось оформити цю землю й хату на себе без заповіту. Куди і як мені звернутися? Хочу зазначити, що я єдина дочка, тому жодних конфліктів тут бути не може.

Тамара Слайко

Детальніше...
 
Коментар голови райдержадміністрації Івана Івановича Котули з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

00020 лютого ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України. Страшні лютневі події 2014 року назавжди ввійшли в історію України трагічними і кривавими сторінками.

У День Героїв Небесної Сотні ми згадаймо всіх борців за нашу свободу. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. Сьогодні ми із жалем констатуємо, що боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Багато наших мужніх співвітчизників вирушили на схід України, аби захистити Батьківщину від зовнішнього ворога, своєю жертовністю довести прагнення українців жити у вільній, демократичній та суверенній державі.

Нехай буде мирним небо над українською землею, добробут й родинна злагода в домівках, віра в щасливе майбутнє Української держави.

         Слава живим героям і світла пам'ять тим, хто відійшов у вічність!     

         Герої не вмирають!        

 З повагою,

голова районної  державної адміністрації            Іван Іванович Котула

 

 
Коментар голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого – день пам’яті справжніх українських Героїв. Людей, які віддали життя за майбутнє своєї країни. Вони бачили Україну державою, у якій гідність кожного громадянина є найвищою цінністю.

Принципи свободи, демократії та орієнтація на європейську ментальність – це ті стовпи нашого державотворення, які чотири роки тому не дала повалити Небесна Сотня. І ті досягнення, які має сьогодні Україна на своєму європейському шляху, стали можливими завдяки відданості та жертовності наших Героїв.

Євген Котляр, Влад Зубенко, Юрій Паращук. Сьогодні харків’яни ходять вулицями, що носять ці імена. Вони увічнені на карті нашого регіону. Але головне – вони увічнені в серці кожного українця.

Детальніше...
 
Звернення Президента до Українського народу у зв’язку з Днем Героїв Небесної Сотні

Дорогий Український народе!

День Героїв Небесної Сотні — це день вшанування пам’яті наших відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою, а усім нам — змогу самим творити своє майбутнє.

З гордістю і вдячністю віддаємо шану тим, чия самопожертва стала запорукою перемоги Революції Гідності, торжества незламного українського духу над підступними спробами нас упокорити.

Подвиг безстрашних лицарів, озброєних лише бруківкою та любов’ю до України, чотири роки тому згуртував увесь цивілізований світ на підтримку нашого вибору і нині продовжує надихати мільйони українських патріотів на рішучу боротьбу проти гібридних викликів «русского мира».

Детальніше...
 
Презентація програми ЄС «Креативна Європа» Тренінг «Написання заявок на конкурси програми ЄС Креативна Європа»

Результат пошуку зображень за запитом "Презентація програми ЄС «Креативна Європа» Тренінг «Написання заявок на конкурси програми ЄС Креативна Європа»"Дата: 21 березня 2018 року, 11:00 – 14:00

Місце проведення: м. Харків, пл. Свободи, 6, північний корпус Харківського Національного Університету ім. В.Н. Каразіна, зала культурного центру, 3 поверх

Організатори: Національне Бюро програми ЄС «Креативна Європа» у співпраці з Харківською обласною державною адміністрацією, Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, Харківським Національним Університетом ім. В.Н. Каразіна, Харківським університетським консорціумом.

Реєстрація: 21 березня 2018 року, 10:30 – 11:00, у фойє зали культурного центру ХНУ ім.. В.Н. Каразіна на підставі заповненої електронної заявки

Детальніше...
 
14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина.

p80214-185221p80214-181120День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей.

Яскравою культурно-мистецькою подією стала музично-розважальна програма  «Мелодія сердець», проведена в Сахновщинському районному Будинку культури і присвячена Дню святого Валентина.

Свої виступи сахновщанам подарували: зразкова хореографічна студія «Експресія» (керівник Л. Корінна), зразковий танцювальний колектив «Кіара» (керівник Є. Головінова, постановник А. Маковська), танцювальний колектив Катеринівського СБК «Наві» (керівник А. Кокорева).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 147