Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Про права дітей

ministrПане міністре, нещодавно Верховна Рада прийняла другий пакет законів щодо прав дітей. Як я зрозуміла, ці закони ще не працюють. Коли вони почнуть працювати та як тоді можна буде виїхати із дитиною за кордон?

Марія Павленко

 

Як змінилися норми щодо виїзду при наявності боргу зі сплати аліментів?

Вже з лютого батьки, які проживають з дитиною, отримали змогу без перешкод виїжджати за кордон з дитиною, якщо другий з батьків має заборгованість з аліментів 6 і більше місяців.

У новому пакеті ми пішли ще далі.

Безперешкодно поїхати з дитиною в іншу країну можна буде, якщо той з батьків, який проживає окремо, має заборгованість з аліментів 4 місяці. А для дітей з інвалідністю та тяжко хворих дітей – цей строк скорочено до 3 місяців.

Більше того, ці норми стосуються усіх поїздок, навіть тих, тривалість яких перевищує 1 місяць.

Детальніше...
 
ПАТ «Племзавод ім. 20-річчя Жовтня»

20-1   Багато труднощів випробовує зараз це господарство після трагічної втрати керівника - Ключки Миколи Олександровича.  В пору збиральних робіт ранніх зернових та зернобобових культур керівництву та спеціалістам доводиться  не тільки займатись жнивами , а й відстоювати свої права та відбивати «рейдерські атаки», тому наша група провела зустріч на полях  цього господарства спілкуючись із керівництвом, механізаторами, водіями та комбайнерами.

   На полі  йде збирання озимої пшениці, а її в господарстві 1140 га., молодий, ініціативний керівник господарства Вікторія Миколаївна Морозікова прикладає  багато зусиль щоб налагодити роботу  та провести жнива в стислі строки, тому на сьогоднішній день вже зібрано 658 га., при врожайності 22,0ц/га., що є не поганий результат по цьому році.

    Великий внесок в цей врожай внесли заступник директора: Бондаренко Євген Миколайович, головний інженер господарства: Євтушок Вадим Миколайович та досвідчений головний агроном: Молошний Володимир Григорович, який  в буквальному сенсі  обходив кожне поле, контролюючи  посів, і догляд за посівами, і збиральні роботи. Важко працювати в  умовах, які склалися зараз в господарстві,  але   і спеціалісти і працюючі настроєні оптимістично. Коли бувають випадки поломок техніки, то всі спішать на допомогу один одному, щоб швидше  усунути  неполадки.

20-2      На комбайнах працюють комбайнери: Штафун Леонід,  Подчернін Олександр. Їм допомагають  помічники: Бородін Вячеслав та  Голишев Станіслав.  На відвезенні зерна з поля працюють водії Кроль Дмитро та Забава Вячеслав.   

         В підтримку ми  бажаємо сільським трудівникам щедрого ужину та швидкого закінчення збиральних робіт. Лише справжні господарі землі за будь-яких умов виявляють витримку, вміння, знаходять шляхи до ефективного господарювання та перемагають.

 
Жнива в районі продовжуються…

mria1         Продовжуючи  далі висвітлювати хід збирання ранніх зернових та зернобобових культур сільгосппідприємствами нашого району інформуємо, що  на цім тижні члени штабу по своєчасному і якісному збиранню врожаю побували в СТОВ «Мрія».

           Передовий досвід та  прогресивні технології побачили  побувавши на полі  СТОВ «Мрія» начальник управління агропромислового розвитку Мостовий Ю.І., начальник економічного відділу  Юдін О.О., та головний агроном управління Гнатенко О.В.

    Дане підприємство є успішним  сільськогосподарським виробником, орендує землі у нашому  районі вже багато років. І з того часу розширюється та модернізується. Керує господарством Кондратенко Юрій Анатолійович.

– Сіємо озиму  пшеницю, горох, кукурудзу, соняшник, – розповідає заступник директора  СТОВ «Мрія» Володимир Анатолійович Чапча, – усі польові роботи ведуться послідовно, у комплексі. Тепер усе робиться значно мобільніше, бо прискорене технічним прогресом. Загалом компанія застосовує у роботі усі сучасні аграрні технології.

mria2         Висока технологічність роботи досягається за рахунок постійного оновлення машинно-тракторного парку, у структурі якого ключове місце займають сучасні потужні трактори та зернозбиральні комбайни  відомих виробників. При проведенні польових робіт використовується система навігації та паралельного водіння , яка дозволяє підвищити якість і точність збиральних робіт та обробітку ґрунтів.

        Під час даного рейду-огляду полів  агроном регіонального відділення Одновол Микола Григорович та головний агроном господарства Тиква Віктор Михайлович надали цікаву та змістовну інформацію про застосування сучасних технологій вирощування сільськогосподарських та технічних культур. У  практичному плані ми побачили, як комбайни вимолочують зерно і з бункерів  у місткі кузови зерновозів лилися темні потоки дорідного, висококласного зерна. Серед  комбайнерів хочеться відзначити Валько Віктора Андрійовича, який вправно управляє  комбайном. На відвезенні зерна задіяно багато найманих автомобілів та автомобілів  СТОВ»Мрія». Серед водіїв хочеться відзначити Бондаренка Миколу та механізатора Каплуновського Петра.               

Детальніше...
 
Борги спадкодавця . Спадщина і борги

buroНа сьогоднішній день є не поодинокі випадки того, що боржник помирає, а в нього залишаються невиконані зобов’язання перед кредитором. У такому разі виникає питання: «Яким чином задовольнити вимоги кредитора?» 

Так, як після смерті особи відкривається її спадщина, то до складу спадщини входять усі права та всі обов’язки, що належали спадкодавцеві (померлому) на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті. 

Тобто, відповідно до чинного законодавства України від спадкодавця до спадкоємців переходять як права, так і обов’язки спадкодавця (померлого).

Детальніше...
 
Сахновщина жнивує

 2     Солодкий запах стиглої пшениці,гарячі дні й теплі ночі, сповнені гуркотом  комбайнів – високі скирти соломи і гори золотого збіжжя на токах – усе це означає, що прийшли жнива.

    Період жнив, як правило розпочинається в липні. В цьому році жнива розпочалися на тиждень раніше минулого. Не забарилися вони і в нашому районі.  Аграрії Сахновщини до жнив підійшли з високою готовністю та професіоналізмом – такий висновок зробили начальник управління агропромислового розвитку Мостовий Ю.І., начальник економічного відділу управління Юдін О.О., та головний агроном управління Гнатенко О.В., відвідавши ряд господарств району.

     Об’їзд розпочали з ПСП АФ «Прогрес» де керівником є Моргун В.О., - людина ще «старої закалки», один з най досвідчених  та мудрих керівників, який  йде в ногу з прогресом, впроваджуючи в своєму господарстві нові технології та підбираючи для цього нову прогресивну техніку. Так в цьому році на ЗАВі встановлено нові сучасні сепаратори для якісної очистки зерна. Зараз тривають останні роботи по реконструкції норії. На чолі з головним інженером господарства Моргуном В.В. зварювальні роботи проводять Зерній Віктор та Зеленцов Василь їм  допомагають слюсарі Шапчерко Юрій та Юскевич Олег.

 5      На току вже лежать гори золотої пшениці, яку треба очистити та заховати в комору. Погрузчиком   вправно управляє слюсар Шаповал Анатолій, йому допомагає Шамрай Сергій. Щоб жодна зернина не залишилась на току – швидко працюють Шапчеко Тетяна та Кругова Оксана відгружаючи пшеницю на автомобіль водію Говтві Олкесію.

     Головний агроном господарства Травянко Григорій Іванович  встигає і перевірити роботу на току, злагодити роботу в полі та ще й підвозити потрібні запчастини щоб не було простою в полі.

      На полі стоїть гуркіт комбайнів. Пшеничні колоски слухняно лягають у жатку комбайна далі перетворюючись у зерно. Рівно йдуть комбайни по полю під  керівництвом досвідчених комбайнерів, що підкорили вже й іноземну техніку. На Ньюхоландах  працюють Шевченко Тарас та Стриженко Володимир, Джондіром управляє Моргун Микола. На відвезенні зерна працюють водії : Карнаушенко Олександр, Шевченко Віктор, Саєнко Олександр, Корнєв Віталій та Дородній Анатолій.

 На полях , що зібрані триває тюкування соломи  адже в господарстві розвивається і тваринницька галузь.  На преспід борщиках працюють Сипченко Роман та Тритяк Микола. На відвезенні тюків працює Круговий Юрій.

      На повну кипить робота на полях господарства адже збиральні роботи треба провести в короткі строки, а збирати є що – 1050 га . ранніх зернових культур, з яких 900 га., озимої пшениці та 150 га., ярого ячменю. Першу 1000 тонн вже намолочено зібравши 40% площ.     

                                                       

 
Жнива в ДП АФ «Вікторія»

viktoria 2

Як не подивитись роботу одного з передових господарств району під час збиральних робіт, тому далі наша дорога лягла у ДП АФ «Вікторія».

Мабуть, як жодна інша пора у праці землеробів, ця є найбільш очікуваною, сповненою хвилювань і добрих сподівань. Саме таким щороку видається початок жнивування і для трудівників ДП АФ «Вікторія» - яким управляє досвідчений і вправний керівник Аленін Станіслав Михайлович. Це вже п’ятнадцяті жнива, які проводить він в цьому господарстві і кожного року вони інші, як говорить керівник: «Кожного року природа вносить свої корективи». Більшість свого часу він проводить в полі. В роботі йому допомагають знаючий свою справу головний агроном  Вірченко Олег Миколайович та начальник мехзагону Пересада Олег Віталійович, які завжди знаходяться на полі. Адже роботи в цю пору на полях підприємства багато, тільки ранніх зернових до збирання 2351 гектар, зних озимої пшениці- 1943 га.,  ярого ячменю – 408 гектар. У збиранні приймає участь 9 комбайнів, якими управляють досвідчені комбайнери та іхні помічники. Так на Кейсах працюють комбайнери: Калембет Сергій – один з передовиків, його помічник –Корнієнко Миколай, Захаров Віталій, його помічник –Толстік Андрій, Уваров Станіслав та його помічник - Кошелєв Олександр. На ДОНах працюють комбайнери: Космовський Сергій, Сімаков Олександр, Фомінов Андрій та відповідно їхні помічники: Рябуха Олексій, Бульбута Станіслав та Каян Михайло. Бізонами вправно управляють комбайнери: Прокопенко Віталій, Черноус Михайло, Лоза Іван, та іх помічники: Чепілко Сергій, Рудай Олександр та Жежа Олексій.

viktoria 3Щоб вивезти урожай з поля в господарстві працює ціла колона водіїв: це Лисенко С., Гетьман М., Герінець Ю., Барбашевич Ю., Супрун В.В., Супрун В.Г., Зеленський Р., Черняк В., Пудло О., Шкарупелий Є., Мосієнко В., Кочан О., Лоза О., Приходько В.

 На току працюють робітники Сотник Максим, Білуха Роман, Малишев Денис, Колєсніков Андрій, Колєсніков Євген, Лазаренко Володимир на чолі із зав током Гнатенко М.Ю.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 236