Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Оголошення про надання пропозицій до проекту Програми економічного і соціального розвитку Сахновщинського району на 2019 рік

         uvagaВ районі розпочато роботу над проектомПрограми економічного і соціального розвитку Сахновщинського району на 2019 рік (далі – проект Програми).

            Законодавчим підґрунтям для розроблення проекту Програми є :

- Закон України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» від 23.03.2000 №1602-III,

- Постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету» (зі змінами),

- Постанова Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 №546 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки»,

- Постанова Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2018 №741 «Про схвалення проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік».

 

         Запрошуємоусіх активних громадян,представників бізнесу, громадських організацій, представників громадсіл та селища району долучитися до розроблення Програми.

 

         Пропозиції просимо надати до 09листопада 2018 року до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за формою, що додається.

ФОРМА

№ п/п

Координати особи, що надає пропозицію (П.І.Б./назва юр.особи )

Зміст пропозиції

Потреба в коштах на реалізацію заходу (джерела фінансування)

Очікувана ефективність від впровадження пропозиції, реалізації заходу

 

 

 

 

 

 

Контакти: 3 11 48

Е-mail: sakhnovshchynska@rda.kh.gov.ua       

 
Міністр юстиції консультує:

 van6796Пане міністре, вже кілька місяців не можу знайти роботу. Чи маю я право на допомогу по безробіттю?

                                                                                                                                                              Іван Степанюк

Кому надається допомога по безробіттю?

Громадянам у разі втрати заробітної плати (грошового забезпечення) або інших доходів внаслідок втрати роботи через незалежні від них обставини.

На допомогу по безробіттю може претендувати застрахована (офіційно працевлаштована) особа.

Реєстрація безробітних проводиться центром зайнятості за особистою заявою особи і призначається з восьмого дня після реєстрації.

Детальніше...
 
Відбулася розширена оперативна нарада

20181008 09041120181008 09041708 жовтня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації В.І.Кравець провів розширену оперативну нараду, на якій були присутні заступник голови, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники районної ради та сільські  голови.

Детальніше...
 
Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

000Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем учителя!

          Немає завдання більш благородного , ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша й найнеобхідніша для суспільства - Вчитель.

Сьогодні перед нами відкрила двері Нова українська школа, хочеться побажати вам творчого пошуку в період реформи. Будьте активними, навчайтеся новому, не зупиняйтеся у розвитку власного педагогічного та наукового таланту, шукайте цікаві ідеї, створюйте яскраві розробки та продовжуйте прославляти найкращу професію в світі. Доброго здоров'я вам, сімейного благополуччя, щастя та успіхів на освітянській ниві.

 

З повагою, 

голова районної державної адміністрації                                  І.Котула

 
Привітання голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної з Днем працівників освіти.

111Шановні освітяни! Дорогі вчителі!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти.

Разом із нами вас вітають по всій країні – мільйони і мільйони українців.

Тому що День учителя – це щось глибоко особисте.

Це свято, про яке пам’ятаємо навіть тоді, коли давно вийшли за шкільний поріг.

І скільки б років не пройшло, а з нами завжди залишаються спогади про першого вчителя. Лишається вдячність педагогам з рідної школи, коледжу, університету, які навчили, підтримали, допомогли обрати шлях у житті.

Детальніше...
 
Юлія Світлична бере участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи

Засідання проходить 5 жовтня в Страсбурзі (Франція).

Серед питань, які планують розглянути в ході засідання, - адміністративна реформа Ради Європи, підготовка до проведення 35-ї сесії Конгресу (відбудеться 6 - 8 листопада 2018 року) та виборів до керівних органів Конгресу, стан місцевої та регіональної демократії в країнах – членах Ради Європи тощо.

«Як завжди, в Конгресі регіональних влад ради Європи відстоюємо інтереси України. У пріоритеті – питання подальшої європейської інтеграції, міжнародної співпраці та формування позитивного іміджу нашої країни в Європейському Союзі, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. – Постійно відчуваємо підтримку нашої країни з боку європейських партнерів – не тільки на державному, але й на регіональному рівні».

Нагадаємо, голову ХОДА Юлію Світличну в жовтні 2016 року було обрано Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, вона входить до складу Бюро Конгресу та є членом Моніторингового комітету.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 251