Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Право переселенців на земельну ділянку

uvaga

Конституція України і Земельний кодекс України (далі — «ЗК України») гарантують кожному громадянину нашої країни, в тому числі і переселенцям, право безкоштовно отримати до шести земельних ділянок різного цільового призначення. Причому взяти землю можна в будь-якому регіоні держави незалежно від місця проживання. Звичайно, розпорядники на місцях  видають простим громадянам ділянки вкрай неохоче.

Детальніше...
 
Відбулося чергове засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

05 жовтня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації під керівництвом голови ініціативної групи Єкімової А.Г. та за участю членів ініціативної групи: Волошина П.О., Грамарецької Л.І., Андрійченко А.О., Устименко Р.І., Шаповалової Л.І., Мідного В.М..

Детальніше...
 
Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

uvagaДля адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

      На платформі дистанційного навчання в системі безоплатної правової допомоги розроблено ще один курс, який доступний кожному!

        Курс «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї» створений громадською організацією «Центр „Жіночі перспективи” у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...
 
Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

uvagaЗ метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

 

       В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.

 

       Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

 

        Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.

Детальніше...
 
ФОРМУЄТЬСЯ НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ САХНОВЩИНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТАРЦІЇ

20170912 15043012 вересня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації у складі:

Детальніше...
 
ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

До уваги інститутів громадянського суспільства!

uvaga Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації відбудуться 26 жовтня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації. Початок зборів о 14 годині.

Громадська рада при Сахновщинській районній державній адміністрації, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 241 242 243 244 245 246 247 248 Наступна > Кінець >>

Сторінка 241 з 248