Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Вміння втілювати мрію в життя

      p 20181001 142831В районі наразі йде до завершення збирання пізніх сільськогосподарських культур та повним ходом завершується посів озимих культур під врожай 2019 року. На сьогоднішній день по району вже зібрано соняшнику 89% до плану при середній врожайності 27,9 ц/га., кукурудзи на зерно 38% до плану при середній врожайності 56,5 ц/га, та посіяно озимих культур на площі 16180 га., що становить 84% до плану.

   В цих цифрах частка сільгосппідприємств, що мають в обробітку до тисячі та більше гектарів землі, фермерських господарств до 100 гектарів та господарств населення куди входять приватні підприємці та одноосібники, які до речі мають 49% від загальної районної площі ріллі. До одного із таких приватних підприємців завітали на цьому тижні начальник управління агропромислового розвитку Сахновщинської районної державної адміністрації Ю.І.Мостовий та начальник відділу фінансово – кредитного забезпечення управління агропромислового розвитку – О.О.Юдін.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинського району інформує

Результат пошуку зображень за запитом "упсзн"Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 (в редакції постанови КМУ від 27.04.2018 №329)

житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (далі — особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії), і в цьому періоді: - у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; - або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; - та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімаль-ний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначен-ня житлової субсидії.

Детальніше...
 
Контракти, підписані в рамках Х Міжнародного економічного форуму, завантажать роботою десятки підприємств

Підсумки форуму «Інновації, Інвестиції, Харківські ініціативи!», який 29 вересня пройшов на Харківщині, підбили в ході брифінгу в ХОДА 2 жовтня.

Заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов зауважив, що в цьому році Харківщина задала новий еталон проведення міжнародних заходів.

«Вперше подібний український захід зібрав 18 послів та 6 посольських делегацій. На форумі були представлені топ-10 економік світу. Ми приймали чотири потужні бізнес-делегації на чолі с послами: Албанії, Литви, Канади та Японії. Важливо також відзначити, що участь у форумі взяли керівники низки великих корпорацій –  японські Panasonic та  Marubeni Corporation (входить до топ-5 торговельних компаній Японії). Південнокорейська Hyundai Motor, китайська Dongfang Electric, з якою в нас вже розвиваються досить інтенсивні відносини, швейцарська Nestle та інші», - розповів Олександр Лукашов.

Детальніше...
 
Сахновщани на Великому Слобожанському ярмарку

20180929 1214461Відлунав веселими піснями, відгаласував жвавим щебетом покупців та продавців 16-й Великий Слобожанський ярмарок, що проходив 29-30.09.2018 р. (м. Харків, презентаційно-виставковий центр «Радмир Експохол») за темою «Веселкові барви Слобожанщини». На цьому святі велелюддя та тріумфу селянина успішно і ярмаркував і Сахновщинський район. За підсумками заходу наш район отримав щедро відзначений нагородами: за перемогу у номінаціях «Різноманітність представлених для продажу товарів»; «Найширший асортимент товарів, які реалізуються за найнижчими цінами»; «За вміння гарно ярмаркувати»; «Найкраще та оригінальне оформлення експозиційного місця»; «За різноманітність жанрів концертної програми»; у конкурсах «Веселкова арка» в номінації «Оригінальний підхід до створення арт-інсталяції»; «Городня книга рекордів» в номінації «Рекордна кількість компонентів натюрморту».

Детальніше...
 
Міністр юстиції консультує:

 van6796 Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "звільнення за згодою сторін"Пане Міністре, після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Що мені робити?

Олександр Іванко

 Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?

При звільненні працівника виплата всіх сум провадиться в день звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

В разі спору про розмір сум, належних працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган в усякому випадку повинен в зазначений у цій статті строк виплатити не оспорювану нею суму.

Детальніше...
 
Привітали людей похилого віку

Вже стало доброю традицією щорічно 1 жовтня, в день людей осінньої пори життя, в територіальному центрі соціального обслуговування проводити урочистий захід з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Так і цьогоріч у заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації П.О.Волошин, голова районної ради ветеранів війни і праці А.Г.Єкімова.

192241243

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 251