Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
На Х Міжнародному економічному форумі обговорили перспективи креативної економіки в Україні

Підсумки панелі «Креативна економіка. Від нової освіти до нових індустрій» підбив ректор ХНУ ім. В. Н. Каразіна Віль Бакіров.

Він подякував організаторам форуму, відзначивши, що це велика подія в інтелектуальному житті регіону.

«Сподіваюся, форум дасть потужний поштовх реалізації нових тенденцій та ідей, які ми обговорювали, - сказав Віль Бакіров. - Це було дуже корисно і для бізнесу, і для індустрії. Ми обмінялися контактами, домовились про зустрічі, бо відчули, що добре розуміємо один одного».

Детальніше...
 
На відбудованому стадіоні в Дергачах провели футбольний турнір на Кубок Президента України

Переможців турніру – команду юних вихованців ФК «Металіст 1925» - особисто привітав Глава держави.

Під час робочої поїздки до Харківської області Президент України Петро Порошенко відвідав заходи з нагоди відкриття після реконструкції стадіону «Авангард» у Дергачах. Стадіон повернули до власності територіальної громади та капітально відремонтували в 2018 році, оновивши всю інфраструктуру, глядацькі трибуни та поле. Відкриттю стадіону присвятили змагання на Кубок Президента України. Участь у них взяли футбольні команди дітей 2008 – 2009 років народження з різних регіонів країни. Перемогу в турнірі виборола харківська команда «Металіст 1925» 2008-2009 років народження, другими стали футболісти команди «Темп» з Енергодара Запорізької області.

Привітавши кращих спортсменів, Президент України також відзначив якість проведених на стадіоні робіт.

Детальніше...
 
Харківщина – один з найпотужніших юридичних центрів України. Президент

Глава держави взяв участь в урочистих заходах з нагоди 25-річчя заснування Національної академії правових наук України.

Під час робочої поїздки до Харківської області Президент України разом з головою ХОДА Юлією Світличною завітав до Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого. Він привітав керівництво, викладачів вишу та членів Національної академії правових наук України з 25-річчям цієї установи.

«Харківщина – лідер у галузі освіти та науки. Харківщина – один з найпотужніших юридичних центрів. І тому не випадково, що ініціатива щодо створення вищої галузевої наукової установи, яка об’єднала правову науку всієї держави, зародилася саме тут», - сказав Президент

Він відзначив, що харківська юридична школа забезпечує професійними кадрами головні інстанції судової гілки влади України.

Детальніше...
 
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує

 Щодо застосування вимог статті 84 Закону України «Про державну службу» у випадку звільнення державного службовця після набрання рішення суду про притягнення державного службовця до адміністративної відповідальності..

Результат пошуку зображень за запитом "НАДС"Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях вважає за необхідне звернути особливу увагу на те, що відповідно до статті 84 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ «Про державну службу» (далі-Закон), підставами для припинення державної служби у зв’язку із втратою права на державну службу або його обмеженням є:

1) припинення громадянства України або виїзд на постійне проживання за межі України;

2) набуття громадянства іншої держави;

3) набрання законної сили рішенням суду щодо притягнення державного службовця до адміністративної відповідальності за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення;

4) набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо державного службовця за вчинення умисного злочину та/або встановлення заборони займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням функцій держави;

5) наявність відносин прямої підпорядкованості близьких осіб у випадку, передбаченомустаттею 32 цього Закону.

2. У випадках, зазначених у пунктах 1-4 частини першої вещезазнченої статті, суб’єкт призначення зобов’язаний звільнити державного службовця у триденний строк з дня настання або встановлення факту, передбаченого цією статтею, якщо інше не встановлено законом, а у випадку, зазначеному у пункті 5 частини першої цієї статті, - у порядку, визначеному статтею 32Закону.

 

Детальніше...
 
29 вересня на Харківщині - Президент України

Глава держави відвідає Харківську область з робочою поїздкою.

 
Голова ХОДА провела зустріч з радником Посольства США з економічних питань

Юлія Світлична та Джон Пол Шутте обговорили реалізацію спільних проектів ХОДА і Посольства США в Україні та перспективи подальшого співробітництва, які відкриває Міжнародний економічний форум, який пройде на Харківщині 29 вересня.

На початку зустрічі керівник області навела дані щодо соціально-економічного потенціалу Харківської області, акцентувавши увагу на заходах, що проводяться для стимулювання економічної активності – як внутрішньої, так і міжнародної.

«Працюємо над розвитком бізнесу та інвестиційного клімату в регіоні. Проводимо багато міжнародних заходів, один з яких – 10-й, ювілейний, Міжнародний економічний форум. Від його проведення ми не відмовилися навіть у 2014 році, коли на Харківщину було непросто запросити іноземних гостей. Цьогорічний форум зібрав 35 країн, майже 600 учасників, серед яких - 18 надзвичайних та повноважних послів. Представники перших 10 економік світу - вже на Харківщині», - розповіла Юлія Світлична.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 251