Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
До уваги юридичних та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань!

Результат пошуку зображень за запитом "зміна реквізитів з 02 липня"Результат пошуку зображень за запитом "зміна реквізитів з 02 липня"У зв’язку із запровадженням централізованої моделі виконання доходної частини державного та місцевих бюджетів змінюються реквізити бюджетних рахунків для зарахування надходжень, які почнуть діяти з 02 липня 2018 року.

 

 
Харківщина не відпускає лідерство і звання освітньої столиці України. Юлія Світлична

26 червня голова ХОДА взяла участь в урочистостях з нагоди отримання дипломів випускниками НТУ «ХПІ».

У цьому році харківський «Політех» випустив майже 2 тисячі студентів, 375 з них отримали дипломи з відзнакою.

Вітаючи випускників із завершенням навчання, Юлія Світлична зауважила, що НТУ «ХПІ» - один з найвідоміших вишів України та один з двох провідних політехнічних закладів, і Харківщина пишається тим, що таку велику кількість якісно підготовлених фахівців для всієї країни випускає саме наш виш.

«Попереду у вас надзвичайно яскраве життя, - звернулася керівник області до випускників.

Детальніше...
 
До відома мешканців Сахновщинського району!

Результат пошуку зображень за запитом "запрошуємо"Голова Красноградської районної державної адміністрації Є.А.Третяков запрошує всіх бажаючих взяти у часть у заходах з нагоди Дня молоді, які відбудуться на Центральній площі м.Красноград  30 червня 2018 року о 19.00.

В заходах планує взяти участь голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світлична.

У програмі заходу виступ української співачки Світлани Тарабарової, лазерне шоу "Енерджі мен", виступи лазерних роботів, робота ді-джеїв та багато іншого.

 
У МОН відкрито «гарячу лінію» щодо вступної кампанії - 2018

Вона працюватиме до 17 серпня включно. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Звернувшись до приймальні або на телефонну лінію, вступники можуть отримати всі роз’яснення щодо вступу до вишів, подати скаргу тощо.

«Від моменту затвердження восени минулого року Умов прийому до вишів - 2018 ми активно комунікуємо питання вступу. На сайті МОН створено окремий розділ «Вступна кампанія-2018», де можна знайти відповіді на найпоширеніші питання, покрокові інструкції, інфографіку, документи. І ми просимо, шановні вступники, перед тим, як робити якісь висновки, переживати про щось невраховане, зайдіть, будь ласка, в цей розділ і спробуйте там знайти відповідь на своє запитання», – радить Лілія Гриневич.

Детальніше...
 
Президент дав старт створенню Вищого антикорупційного суду України

Петро Порошенко підписав Закон «Про утворення Вищого антикорупційного суду» під час участі в урочистостях з нагоди випуску магістрів Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Глава держави звернувся до випускників: «Впевнений у тому, що сьогодні ця наша зустріч має запам’ятатись. Я прийняв рішення, що сьогодні саме тут ми маємо підписати закон про запуск антикорупційного суду».

Він нагадав, що цей закон був проголосований Верховною Радою у надзвичайно короткі терміни в першому читані і в цілому. «І думаю, що буде символічно, що саме в цих стінах відбудеться запуск цього процесу»,  - додав Петро Порошенко.

«Фактично, крім прикінцевих положень, закон складається лише з двох статей. Стаття 1. Утворити Вищий антикорупційний суд. Стаття 2. Місце знаходження, територіальна юрисдикція і статус визначаються Законом «Про Вищий антикорупційний суд», - процитував Глава держави положення підписаного ним закону.

 
На Харківщині підписано понад 1 млн декларацій між лікарями та пацієнтами

Станом на 26 червня з сімейними лікарями визначилися 1003783 мешканці області.

Наш регіон залишається упевненим лідером серед областей України за цим показником і є єдиним, де кількість декларацій перевалила за мільйонну позначку.

До першої трійки регіонів за кількістю підписаних декларацій входять також Дніпропетровщина (819 тис. декларацій), Львівська (691 тис.) та Вінницька (691 тис.) області.

За інформацією Управління охорони здоров’я ХОДА, загалом на Харківщині до системи Е-Хелс під'єднано 81 заклад охорони здоров`я – всі 36 центрів первинної медико-санітарної допомоги районів, міські поліклініки Харкова та деякі приватні особи-підприємці та приватні заклади охорони здоров'я.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 236