Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Україна і Литва спільно діятимуть, щоб ціна за агресію для РФ зростала. Зустріч президентів

Першочерговим питанням переговорів Президента України Петра Порошенка та Президента Литви Далі Грібаускайте залишається спільна скоординована відсіч агресії Росії щодо незаконної анексії Криму, агресії на сході держави і нещодавнього акту агресії, який відбувся в нейтральних водах Чорного моря і в Керченській протоці.

Глава Української держави подякував литовській стороні і особисто пані Президенту Литви за рішуче засудження нещодавнього акту агресії РФ у Чорному морі, коли російські окупанти вперше неспровоковано застосували вогнепальну зброю і захопили українських моряків та кораблі.

«Цей брутальний акт яскраво демонструє, що відкрита агресія Росії проти України або проти будь-якої країни світу може відбутися будь-де. Ми маємо бути готовими до цього, і ми спільно всім світом маємо дати рішучу відсіч спробам агресії», - наголосив він.

Детальніше...
 
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Результат пошуку зображень за запитом "з днем місцевого самоврядування"Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Це свято людей, яких обирає та яким довіряє громада. Це люди мудрі, толерантні, які вболівають за проблеми односельців, дбають про їх процвітання та готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Бажаю всім вам, шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, бути гідними представниками своїх територіальних громад і успішно відстоювати їхні інтереси! Здоров'я вам, благополуччя та всіляких гараздів!

 

З повагою,

голова районної державної адміністрації                                  Іван Котула

 
У пріоритеті в 2019 році – соціальна й гуманітарна сфера та ремонти доріг

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична, підбиваючи підсумки XVIII сесії Харківської обласної ради.

Керівник області відзначила, що затвердження в ході сесії обласного бюджету - 2019 дозволить регіону спокійно та стабільно розпочати новий рік.

«В обласному бюджеті на 2019 рік було закладено чимало соціальних питань, які надають можливість забезпечити всі незахищені верстви населення тими грошовими допомогами, які були передбачені в 2018 році. Маємо повне розуміння того, що всі верстви населення будуть забезпечені необхідними виплатами та послугами, які гарантуються державою, а також тими, які забезпечуються на рівні області», - запевнила Юлія Світлична.

Керівник області також відзначила, що з 2019 року співробітники театральних та концертних установ регіону, які мають статус академічних та підпорядковуються обласній владі, отримуватимуть вищі на 30% зарплати. Відповідну ініціативу голови ХОДА підтримали депутати облради.

Детальніше...
 
В обласній раді створена депутатська група «Єдність і розвиток». 90 депутатів, глава - Ю.Світлична

Про створення нової депутатської групи повідомила в ході сесії Харківської обласної ради 6 грудня голова ХОДА Юлія Світлична. Саме її депутати обрали главою «Єдності і розвитку Харківщини». До депутатської групи увійшло 90 депутатів з усіх 6 фракцій.

До складу групи «Єдність і розвиток Харківщини» увійшли представники всіх фракцій обласної ради - в цілому ¾ депутатського корпусу.

«У складні часи, як ніколи, потрібна консолідація. Сьогодні в обласній раді створена найбільша в Україні депутатська група. Метою нашої групи є розвиток регіону та країни, захист інтересів кожного жителя області. Людям потрібні реальні справи, а не політичні гасла та заяви. Потрібно працювати, будувати, створювати, підтримувати людей. Саме це і є найголовнішою функцією депутатів місцевих рад», - заявила Юлія Світлична.

Вона зазначила, що головним завданням «Єдності і розвитку Харківщини» є розробка конкретних проектів розвитку регіону.

Детальніше...
 
Прийнято обласний бюджет на 2019 рік

Документ затвердили в захищених статтях.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання сесії обласної ради 6 грудня.

«Прийняття бюджету дозволить у нормальному плановому режимі забезпечити життя області на наступний рік», - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична.

Вона також наголосила, що в проект бюджету закладено збільшення фінансування на сферу культури.

«Це надасть можливість на 30% збільшити зарплату всім колективам, які сьогодні підпорядковуються обласній раді та мають статус академічних. Це велика кількість людей, і справедливість має бути встановлена», - сказала керівник області.

Детальніше...
 
Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Результат пошуку зображень за запитом "Перерахунки пенсій"         Перерахунки пенсій з 01.12.2018 року  відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2018 рік”

 

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» передбачено збільшення з 1 грудня розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до 1497 грн.

 Перерахунку підлягають:

· мінімальний розмір пенсії та доплата за понаднормативний стаж – для непрацюючих пенсіонерів,

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 277