Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Коментар голови Сахновщинської районної державної адміністрації Івана Котули до Дня Героїв Небесної Сотні

Картинки по запросу день вшанування героїв небесної сотніУказом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» в Україні щороку 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні.

Цей день започаткований з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. 

Пам'ятаймо нашу історію та творімо наше мирне майбутнє!

Вшануємо разом пам'ять про загиблих за свободу і незалежність України! 

Слава Україні!  Вічна пам'ять нашим Героям!

 

 

З повагою,

голова районної державної адміністрації                                  Іван Котула

 
В Уряді роз’яснили, як працюватиме монетизація субсидій

Уже за два тижні субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою.

Усі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті в березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

Пенсіонери отримають допомогу від держави в березні разом із пенсією. Ті громадяни, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо в банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом із пенсією доставить «Укрпошта».

Решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня в найближчому відділенні «Ощадбанку» за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

Увага! Таке поняття як обов’язковий платіж скасовується. Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комуналки, може використати на свій розсуд.

Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Однак, якщо станом на травень 2019 року в домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги на суму більше ніж 340 гривень, субсидію на новий період 2019–2020 рр. не призначатимуть.

Детальніше...
 
У «Боммері» відбудеться культурно-мистецький захід «Герої не вмирають»

Заплановано конкурс патріотичного плакату та демонстрація фільму Павла Когута «Посттравматична рапсодія».

Захід розпочнеться 20 лютого о 15:00. Участь у ньому візьмуть члени родин Героїв Небесної Сотні, учасники подій на Майдані, воїни АТО та ООС, представники громадськості та керівництва області.

У рамках заходу відбудеться конкурс патріотичного плакату, учасники заходу познайомляться з творчістю митців Харківщини.

На завершення заходу демонструватиметь фільм «Посттравматична рапсодія». Ця кінодрама режисера Павла Когута розповідає про бійця добровольчого батальйону Сашка, що, виживши після обстрілу під Іловайськом, пробирається до своїх – і зустрічає дорогою найнеочікуваніших супутників і ворогів.

Детальніше...
 
Громадам Харківщини розповіли про європейський досвід енергоефективності

В семінарі «Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад» взяли участь представники РДА, міських рад, ОТГ, представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Організаторами заходу виступили українсько-німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ за підтримки Мінрегіону України та Департамент ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА.

Відкриваючи семінар, начальник управління реформування інфраструктури та економічного аналізу Департаменту ЖКГ Наталія Горбаненко розповіла про здобутки Харківщини у сфері енергоефективності, зокрема про реалізацію обласних програм енергоефективності, «теплих» кредитів для населення, ОСББ та ЖБК, програму «Енергія світла», механізми співфінансування енергоефективних заходів, що реалізуються в рамках обласного конкурсу  «Разом у майбутнє», та про співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями та проектами.

Представник Мінрегіону Ірина Вишняк розповіла про новаторства у законодавстві та про нові державні інструменти підтримки заходів з енергозбереження та енергоефективності, зокрема про Фонд енергоефективності.

Детальніше...
 
В Україні запрацювала послуга «Муніципальна няня»

Це ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам: крім щомісячних 860 грн виплат на дитину, сім’я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1626 грн на відшкодування послуги няні.

Цю допомогу можна отримувати незалежно від того, виходить мама на роботу чи залишається у декретній відпустці.

На цю допомогу у державному бюджеті передбачено 500 млн грн.

Для того, щоб отримати компенсацію за послугу, необхідно укласти договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею.

У якості няні можуть працювати родичі батьків дитини, наприклад, бабуся або дідусь. Для цього їм потрібно лише зареєструватися або фізичною особою -підприємцем або юридичною особою, яка надає послугу догляду за дітьми до 3-х років. Це особливо вигідно тим бабусям чи дідусям, яким не вистачає страхового стажу до пенсії.

Детальніше...
 
Соціальний захист учасників бойових дій на території інших держав, а також сімей загиблих бійців

Картинки по запросу ПІЛЬГИ учасників бойових дій на території інших держав15 лютого українці відзначали День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та річницю виведення радянських військ з Афганістану.

Українське законодавство містить чимало актів, якими в різній мірі передбачено пільги для учасників бойових дій. Центральне місце серед нормативних актів у цій сфері займає Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Крім того вказане питання регулюється Законами України «Про поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та іншими нормативними актами.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 287