Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
За останні роки Харківщина стала лідером за кількістю розпочатих і незавершених будівництв. Олексій Кучер

28.05.5Голова ХОДА повідомив, що проводить інвентаризацію довгобудів.

Серед них - медичні амбулаторії, яких у 2018 році обіцяли збудувати 50 за рік, почали - 30, а реально збудували лише 7.

Це голова ХОДА заявив під час сесії обласної ради у ході обговорення питання програм будівництва. Зокрема, йшлося про виникнення довгобудів на території області: об’єктів, які почали зводити у 2017-2018 роках – і так і не добудували.

Детальніше...
 
За останню добу в області підтверджено 22 випадки COVID-19

Хворобу виявили у жителів Харкова, Борівського, Вовчанського, Дергачівського, Красноградського, Харківського районів.

28.05.4На даний час з коронавірусною хворобою госпіталізовано 249 людей. У реанімації знаходиться сім пацієнтів: один підключений до апарату ШВЛ, шестеро – на кисневій підтримці (масці). 345 хворих перебувають на самоізоляції.

З підозрою на коронавірус госпіталізовано 189 людей, 65 – на самоізоляції.

За останню добу маємо один летальний випадок. Померла 68-річна харків’янка, яка мала низку супутніх захворювань.

Кількість людей, котрі одужали, зросла на 12 осіб.

Детальніше...
 
Олексій Кучер ініціював виділення додаткових коштів з обласного бюджету на виплати медикам

28.05.2Це питання внесли на розгляд сесії.

Керівник області ініціював внесення змін до програми «Здоров’я Слобожанщини»,  до неї додали пункт щодо додаткового стимулювання працівників медичної галузі Харківщини в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Це дозволить медикам, які захворіли, отримати допомогу від обласної ради та адміністрації у розмірі 10 тис. гривень на підтримку та лікування.

«Ми прийняли рішення вийти з ініціативою, аби коштом обласного бюджету ми змогли фінансувати медиків, які захворіли на COVID-19, - зазначив Олексій Кучер. - На Харківщині, як і в Україні, кожен 5 захворілий - це медик. Це буде додаткова допомога, з одного боку, а з іншого - це доказ, що влада піклується про наших лікарів».

Депутати обласної ради підтримали ініціативу голови ХОДА. Відповідні зміни внесли до обласної програми "Здоров'я Слобожанщини".

 
1 вересня у Південному відкриють дитячий садок на більш ніж на 200 місць

28.05.1Реконструкція дошкільного закладу відбувається у рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

Ремонтні роботи на об’єкті розпочато ще у 2018 році. Тоді на території дошкільного закладу побудували новий 3-поверховий корпус на 130 нових місць. Наразі проводять реконструкцію старого приміщення, яке перепланували під нові стандарти, адже проєктна документація розроблялась ще у 2016 році. 

За словами голови Харківської районної державної адміністрації Артура Товмасяна, на виконання такого важливого для Харківського району об’єкту залучено різні джерела фінансування.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ!

       12.05Наказом Міністерства юстиції України від 19 травня 2020 року № 1716/5 «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 травня 2020 року за № 454/34737 було затверджено нові форми заяв, що подаються для державної реєстрації (далі - Заява), які почнуть діяти з 01 червня 2020 року.

При цьому  буде використовуватися лише дев'ять Заяв, які згруповані, переважно, за видом особи, щодо якої проводяться реєстраційні дії. Тому незалежно від дій, які необхідно провести, наприклад, щодо юридичної особи - громадського формування (державна реєстрація створення юридичної особи, включення відомостей про юридичну особу, державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, державна реєстрація припинення юридичної особи), завжди подається одна затверджена форма заяви.

Детальніше...
 
За останню добу в області підтверджено 15 випадків захворювання на COVID-19

27.05.3Хворобу виявили у жителів Харкова, Балаклійського, Борівського, Кегичівського та Харківського районів.

На даний час з COVID-19 госпіталізовано 239 осіб. У реанімації перебувають 7 пацієнтів: 1 людина підключена до апарату ШВЛ, 6 – на кисневій підтримці (масці). 333 хворі на коронавірусну хворобу знаходяться на самоізоляції.

З підозрою на COVID-19 госпіталізовано 188 осіб, 64 – на самоізоляції.

За останню добу в області не зареєстровано летальних випадків від COVID-19. Одужало 8 людей.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 198