Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Глава ХОДА зустрілася з представниками спортивного руху області

19 березня Юлія Світлична відвідала спортивний комплекс «Динамо».

Спілкуючись зі спортсменами і тренерами, Юлія Світлична подякувала їм за досягнення, які прославили нашу область як на українській, так і на міжнародній спортивних аренах.

«Ми робимо все, щоб на Харківщині, яка має хороші традиції і прекрасну школу, спорт продовжував розвиватися. Завдяки цьому ми не тільки досягаємо результатів у професійному спорті, але і розвиваємо масовий спорт і даємо можливість всім охочим займатися фізичною культурою, домагатися результатів і загартовувати характер», - сказала голова ХОДА.

Вона зазначила, що розвиток спортивної інфраструктури є одним із головних пріоритетів для керівництва області.

«В останні кілька років ми робимо все, щоб вирішити питання, які накопичувалися десятиріччями. Це і ремонти шкіл та спортивних комплексів, і закупівля обладнання, і підтримка спортсменів та тренерів. Ми поставили завдання побудувати сучасні спортивні комплекси в кожному районі області, щоб дітлахи могли займатися цілий рік, незалежно від умов на вулиці. У всіх районах з'являються сучасні футбольні поля зі штучним покриттям, про які раніше могли тільки мріяти. Умови повинні бути у всіх, у кого є бажання розвиватися», - підкреслила Юлія Світлична. 

Детальніше...
 
Юлія Світлична зустрілася з колективом прокуратури Харківської області

19 березня голова ХОДА взяла участь у робочій нараді.

«Не дивлячись на те, що ми працюємо в складний час, харківським територіальним органам прокуратури вдається доводити свій професіоналізм і відстоювати інтереси держави. Ваша праця - це фундамент нової, сучасної України», - звернулася керівник області до колективу прокуратури.

У ході заходу вона передала державну нагороду - звання заслуженого журналіста України - прес-секретарю обласної прокуратури Віті Дубовик, а також почесні відзнаки ХОДА співробітникам відомства. 

«Увага керівництва області до наших співробітників говорить про те, що між двома такими важливими структурами регіону, як обласна адміністрація та прокуратура, є і взаєморозуміння, і співпраця», - сказала Віта Дубовик.

 
На Харківщині субсидії готівкою отримуватимуть 254 тисячі сімей

Питання запровадження надання житлових субсидій у грошовій формі обговорили 19 березня у ході селекторної наради, яка пройшла під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка.

За інформацією, озвученою під час наради заступником голови ХОДА Михайлом Черняком, у лютому в області були сформовані реєстри на виплату житлової субсидії.

«У грошовій формі підприємствам – надавачам житлово-комунальних послуг через Ощадбанк субсидії отримуватимуть 2800 осіб. У готівковій формі субсидії будуть отримувати 254 тисячі сімей. З них 165,8 тис., які одержують пенсії, отримуватимуть субсидії через Пенсійний фонд, а 88,2 тис. – через відділення Ощадбанку. Виплати через Пенсійний фонд розпочалися 4 березня, через Ощадбанк – 12 березня», - розповів Михайло Черняк.

Павло Розенко зазначив, монетизація субсидій – реальний механізм заощадження ресурсів та коштів.

«Людина отримує на руки ресурс і після сплати за послуги в неї залишається реальна сума економії, яку вона може витратити на власний розсуд. Зараз за вікном встановилася плюсова температура, і є можливість економити на опаленні. При цьому субсидії люди будуть отримувати у березні, квітні та травні».

Загалом по країні близько 2,3 млн громадян будуть отримувати виплати через Пенсійний фонд, ще 1,2 млн – через Ощадбанк.

 
У Харкові стартувала Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології

18 березня відкриття заходу в Національному фармацевтичному університеті відвідав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Цього року VI етап Всеукраїнської олімпіади з біології вперше відбувається на території Харківської області. Звертаючись до присутніх, Анатолій Бабічев передав вітання від голови ХОДА Юлії Світличної.

«Дуже приємно, що цього року саме олімпіада з біології проводиться у Харкові, адже олімпіади з цього предмету - одні з найпопулярніших та наймасовіших у Харківській області. У районному етапі взяли участь понад 3500 наших школярів, в обласному - 210 учнів, 105 з яких стали переможцями», - сказав Анатолій Бабічев.

Він підкреслив, що VI етап Всеукраїнської олімпіади з біології проходить у єдиному в Україні фармацевтичному закладі вищої освіти - Національному фармацевтичному університеті.

Детальніше...
 
За допомогою програми «теплих» кредитів можна заощадити до 70% на комунальних рахунках

Про це нагадують у Держенергоефективності України.

Топ-3 областей за найбільшим обсягом залучених «теплих» кредитів населенням і ОСББ за 2014-2018 рр.: Київська –  560 млн грн, Львівська – 520 млн грн, Сумська – 400 млн грн.

Рейтинг областей, де найактивніше утеплюються саме ОСББ, такий: Рівненська –  94 млн грн, Запорізька – 71 млн грн, Київська (з м. Києвом) – 69 млн грн.

Слід зазначити, залучити кошти на енергоефективні заходи допомагає ще й місцева влада. Сьогодні в Україні вже діє понад 100 програм додаткового відшкодування або відсотків, або частини суми «теплого» кредиту.

«Водночас звертаю особливу увагу родин, які отримують монетизовані субсидії, на можливості участі у програмі. Ви можете спрямовувати зекономлені кошти на утеплення осель, щоб ще більше заощаджувати», - повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

У рамках «теплих» кредитів відбувається ефективна синергія зусиль уряду, місцевої влади та населення:

- з одного боку держава надає співфінансування на енергоефективні заходи у рамках «теплих» кредитів;

- з іншого боку – місцева влада;

- з третього – сам споживач, у т.ч. завдяки зекономленим на енергоносіях монетизованим субсидіям.

 
Відділ «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Картинки по запросу безоплатна правова допомогаПрава споживачів: про це має знати кожен

Сфера послуг та обслуговування напряму залежить від людського фактору. Що робити у ситуаціях, якщо нахамив охоронець, вам дістався неякісний товар, або ви випадково знищили ще не куплений товар?

Чи обов'язково залишати рюкзак чи сумку у комірчині супермаркету

Ні. Особливо, якщо там у вас залишаються цінні речі, документи тощо. Адже ці комірки, що замикаються на ключ, нічим не відрізняються від інших меблів у торгівельному центрі. Супермаркет не надає вам послуг зберігання (як у камері схову на вокзалі), ви не укладаєте договір найму (як із банківським сейфом), а тому відповідальності за залишені речі працівники магазину не несуть. Тому заборонити вам увійти на територію закладу з рюкзаком за плечима чи невеликою сумочкою охоронці не мають права.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 298