Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Марк Беккер провів засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

Окрему увагу в ході засідання приділили ситуаціям у Зміївському та Сахновщинскому районах. Члени штабу відзначили, що ситуація в Сахновщинскому районі вже розрішилася законним шляхом, щодо Зміївського матеріали штабом направлені до органів поліції та Мін'юсту.

З початку роботи оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів було отримано 79 звернень.

Зараз оперативним штабом відпрацьовано 67 звернень. За результатами розгляду фахівцями штабу факти рейдерства не підтверджені. У даний момент в роботі знаходяться 12 звернень.

Детальніше...
 
Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення

Результат пошуку зображень за запитом "Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення"Існування таких явищ, як тіньова зайнятість та виплата заробітної плати у конвертах, призводить до недоотримання коштів державним бюджетом та фондами соціального страхування, наражають роботодавців на небезпеку накладання фінансової та кримінальної відповідальності та позбавляють працівників соціальних гарантій, таких як відпускні, лікарняні, пенсійні виплати тощо як сьогодні, так і в майбутньому. Крім того, існування цього явища призводить до неможливості регулювання економіки за допомогою інструментів грошово-кредитної та податкової політик, а також призводить до зниження ефективності державної політики.

Тіньова зарплата є однією із найбільших проблем сучасної економіки України. Виплата заробітної плати «у конвертах» призводить до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих роботодавців та працівників.

Детальніше...
 
Угода про асоціацію з Євросоюзом щодня доводить свою дієвість – Президент

Про це Петро Порошенко заявив 20 вересня під час виступу у Верховній раді зі щорічним Посланням.

«Угода щодня доводить свою дієвість і правильність. Частка Євросоюзу в експорті коливається від 42 до 43%. І це вагомий компенсатор тих втрат, які через війну, економічну блокаду та закриття ринків спричинила нам Росія», - сказав Глава держави.

Водночас Петро Порошенко закликав Парламент та Уряд прискорити реалізацію всіх положень зазначеної Угоди.

«Щоб рухатися далі, перш за все, нам треба від першої до останньої літери виконати Угоду про асоціацію. Швидкість її реалізації наразі недостатня, і я закликаю Парламент і Уряд набрати кращий темп. Готовий бути партнером у цьому процесі»,

Детальніше...
 
На Харківщині стартувала Всеукраїнська універсіада та відбувся спортивний флеш-моб

Наш регіон став центром відзначення в Україні Міжнародного дня студентського спорту. У заходах взяла участь голова ХОДА Юлія Світлична.

Вона привітала на Харківщині студентів-спортсменів з усіх регіонів України та побажала їм успіху на змаганнях Універсіади.

«Дуже гарна традиція складається на Харківщині – завжди підтримувати спорт. Я дякую всім, хто вибрав наш регіон для того, щоб розпочати студентський спортивний рух. Адже Харків студентський, Харків спортивний, Харків завжди пишався своїми спортсменами та їх здобутками, - сказала керівник області. -  Бажаю всім успіху, наснаги, віри в себе, тільки перемог та всього найкращого».

Детальніше...
 
Голова ХОДА провела зустріч з першим заступником голови місії ОБСЄ в Україні

З Олександром Хугом Юлія Світлична обговорила соціально-економічну та безпекову ситуацію в Харківській області.

Керівник області підкреслила, що ситуація в регіоні стабільна та регульована.

«Багато уваги приділяємо питанням гарантування безпеки громадян, це найголовніше завдання держави. Ефективно співпрацюємо з правоохоронними та силовими структурами. Ми розуміємо, що поряд із нами потужний ворог, тому нам, безумовно, потрібна незаангажована міжнародна підтримка», - сказала керівник області.

Говорячи про соціально-економічний розвиток регіону, Юлія Світлична розповіла про низку важливих рішень, прийнятих під час серпневої сесії обласної ради.

Детальніше...
 
Юлія Світлична вручила відзнаки ХОДА співробітникам Держпрому

Керівник області взяла участь у святковому заході з нагоди 90-річчя будівлі Держпрому.

  • «Цей день зібрав усіх, хто поважає історію Харкова, цінує традиції та зміцнює культурну спадщину нашого регіону, - сказала Юлія Світлична. - Звичайно, без Держпрому неможливо собі уявити ні найбільшу площу Європи, ні Харківщину загалом, адже Держпром – це візитівка всієї області».

Голова ХОДА відзначила: дуже символічним є той факт, що день народження Держпрому співпадає з Днем Харківської області. Вона наголосила, що символ Харківщини є пам’яткою національного значення та подякувала колективу виробничо-експлуатаційного підприємства «Держпром» за велику працю, завдяки якій сьогодні будівля «сяє».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 242