Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Гарантії для жінок, які мають дітей, у сфері трудових правовідносин

buroНа сьогодні держава гарантує створення умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; забезпечує правовий захист, матеріальну і моральну підтримку материнства і дитинства.

Так, відповідно до статті 184 КЗпП України забороняється відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов’язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років, а одиноким матерям – за наявністю дитини віком до чотирнадцяти років або дитини з інвалідністю.

При відмові у прийнятті на роботу зазначеним категоріям жінок власник або уповноважений ним орган зобов’язаний повідомляти їм причини відмови у письмовій формі. Відмову у прийнятті на роботу може бути оскаржено у судовому порядку.

Детальніше...
 
Шлюб за скороченою процедурою

250px-pavel petrenko 2017Павле Дмитровичу, хочу одружитися зі своєю дівчиною за скороченою процедурою. Скажіть, що нам для цього потрібно і де це можна зробити?

Іван Нестеренко

 

Хто має право вступати в шлюб?

Українське законодавство майже не ставить обмежень для тих, хто бажає поєднати своє життя у шлюбі. Фактично кожна особа, яка досягла 18 років та на момент подачі документів офіційно не є одруженою може створити сім’ю.

А у окремих випадках, якщо є відповідне рішення суду про надання права на шлюб, створити сім’ю можуть навіть шістнадцятирічні.

Детальніше...
 
Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях інформує

 Практичні питання

дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягнення.

            При кваліфікації дисциплінарними комісіями певних видів дисциплінарних проступків можуть існувати особливості доведення обставин, які мають бути встановлені для вирішення питання про наявність або відсутність у діях державного службовця дисциплінарного проступку.

      Так, при розгляді дисциплінарної справи за п. 12 частини першої статті 65Закону - прогул державного службовця (у тому числі відсутність на службі більше трьох годин протягом робочого дня) без поважних причин, слід враховувати, що законодавством не визначено переліку обставин, за наявності яких прогул вважається вчиненим з поважних причин (ухвала Колегії суддів Верховного Суду України від 19 жовтня 2011 року (категорія справи № 6-56708св10). Тому, вирішуючи питання про поважність причин відсутності працівника на роботі, дисциплінарні комісії повинні виходити з конкретних обставин і враховувати будь-які докази відповідно до ст. 57 ЦПК України.

Детальніше...
 
Вітання Президента співробітникам Національної поліції України з нагоди професійного свята

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас, вартових громадської безпеки, з професійним святом — Днем Національної поліції України.

Народжені Революцією Гідності і зорієнтовані на захист людських прав, рішуче долаючи нові виклики і загрози, ви спрямовуєте напрацьований досвід на охорону законності та правопорядку у державі.

Ми високо цінуємо співробітників поліції не лише за цілодобове виконання покладених на них обов’язків, але й за активну участь у забезпеченні національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації на сході нашої країни. Самовіддано захищаючи інтереси простих громадян на лінії розмежування, ви також щоденно ризикуєте власним життям у внутрішній війні зі злочинністю.

Детальніше...
 
Шановні співробітники районного відділення поліції!

Результат пошуку зображень за запитом "з днем поліції"Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем поліції України!

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, але ж водночас важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення громадського порядку, охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.

 З повагою,

голова районної державної адміністрації                                   Іван Котула

 
Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула доповів про проведену роботу з підготовки до опалювального сезону на засіданні обласного штабу в ХОДА

Чергове засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соцсфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період пройшло 3 липня під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка за участю керівників Валківського, Нововодолазького, Коломацького, Сахновщинського, Краснокутського та Печенізького районів, структурних підрозділів ХОДА, служб газо- і електропостачання, Служби автомобільних доріг.

Відкриваючи зустрічі, Євгеній Шахненко зазначив, що засідання штабів проводяться згідно з розпорядженням голови області Юлії Світличної.

«Голова ХОДА поставила задачу щодо безумовного забезпечення і підготовки будівель закладів освіти, медицини і соціального захисту, а також житлового фонду до проходження зимового періоду», - заявив заступник керівника області.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 236