Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
У ХОДА відбулась зустріч міністрів закордонних справ України та Словацької Республіки

5 жовтня в Харкові з робочою поїздкою - Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Міністр закордонних та європейських справ Словацької Республіки Мирослав Лайчак.

У зустрічі двох міністрів взяли участь перший заступник голови ХОДА Марк Беккер та заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. 

Починаючи зустріч, Павло Клімкін подякував Мирославу Лайчаку за візит до Харкова й звістку про плани щодо відкриття тут почесного консульства. Він також висловив сподівання, що зв’язки між Слобожанщиною та Словаччиною стануть ще міцнішими.

«Я завжди дуже люблю приїжджати до Харкова, тут особлива атмосфера, відчуваєш себе майже вдома. Харків, Слобожанщина – це місце дуже класних, відкритих людей, які знають як робити справу. Суперово, що Словаччина буде мати тут почесне консульство, і що зараз є дуже багато зв’язків не тільки бізнесових, академічних, але й людських», - сказав Павло Клімкін. 

Він також висловив сподівання, що після цього візиту до Харкова збільшиться потік словацьких туристів, бізнесменів і студентів.

 
У філармонії повністю завершили реконструкцію фасаду касової зали

За інформацією будівельників, роботи йдуть за графіком, фінансування забезпечено на 100%.

Роботи всередині касової зали Харківської обласної філармонії завершені на 90%.

«Покладена плитка, залишилися незначні роботи з фарбування, - зазначив директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергій Жуков. - На 90-95% завершені роботи з інтер'єру великої зали філармонії. Покладений повністю паркет, завершені фарбувальні роботи, зокрема - фарбування золотом. Залишилося встановити світлозвукове обладнання сцени, крісла та дивани. Всі інші роботи вже завершені».

За словами Сергія Жукова, необхідно також завершити роботи в залі фойє, яку зараз прикрашають ліпниною.

Детальніше...
 
Президент вітає ухвалення в першому читанні законопроекту про функціонування української мови як державної

Про це Президент сказав на зустрічі з освітянами з нагоди Дня працівників освіти.

Петро Порошенко підкреслив, що після того, як Конституційний Суд визнав неконституційним закон про мови 2012 року, виникла очевидна потреба заповнити велику законодавчу прогалину та ухвалити новий закон.

«Так, новий закон – це справа парламенту. Але мені шкода, що багато хто з депутатів у сьогоднішній дискусії насправді дбав не про мову, а про піар на мові. Думав не про те, як підтримати українську, а як принизити своїх політичних опонентів. Слухайте, ну хоч на мові цього робити неможна точно. Це дуже чутлива і дуже важлива для держави сентенція»,  - зауважив Глава держави.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації І.І.Котула привітав вчителів району з професійним святом

20181004 13122820181004 133216Урочистості відбулися сьогодні, 04 жовтня, напередодні професійного свята, в районному Будинку культури. Від імені голови ХОДА Ю.О.Світличної та депутатського корпусу районної ради освітян району привітав голова районної державної адміністрації І.І.Котула. «Немає найвідповідальнішої та найнеобхіднішої професії для суспільства на землі, ніж професія вчителя, - зазначив Іван Іванович - Сьогодні перед нами відкрила двері Нова українська школа. Хочеться побажати вам творчого пошуку в період реформи. Будьте активними, навчайтеся новому, не зупиняйтеся у розвитку власного педагогічного та наукового таланту, шукайте цікаві ідеї, створюйте яскраві розробки».

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинського району інформує

Результат пошуку зображень за запитом "упсзн"Результат пошуку зображень за запитом "житлова субсидія"Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської РДА надає розяснення щодо призначення житлової субсидії без урахування осіб, які фактично не проживають у житловому приміщенні. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 (в редакції постанови КМУ від 27.04.2018 №329) житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, які зареєстровані і фактично проживають в житловому приміщенні, на яких розраховуються соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово- комунального обслуговування і доходи яких враховуються під час призначення субсидії. Також враховуються доходи членів сімї особи із складу домогосподарства, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства. Соціальні норми житла та нормативи на таких осіб не розраховуються.

Детальніше...
 
Факт перебування за кордоном не є підставою відмовляти в субсидії. Мінсоцполітики

Роз’яснення щодо цього питання надав Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Він наголосив, що сам факт перебування за кордоном не є підставою відмовляти у субсидії, якщо людина:

- отримує в Україні пенсію чи інші офіційні доходи, такі як стипендія, допомога при народженні дитини, 
- перебуває на лікуванні, навчанні чи у відрядженні, 
- декларує в Україні доходи і сплачує ЄСВ.

До останнього випадку відносяться заробітчани, які вправі задекларувати в Україні свої заробітки, сплатити ЄСВ і на основі цього отримати субсидію.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 251