Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 47 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Угода про асоціацію та зона вільної торгівлі з ЄС працюють успішно та ефективно. Президент

Петро Порошенко відзначає позитивні наслідки підписання та набрання чинності цих документів.

«Угода про асоціацію – це шлях утвердження та розвитку української державності, міцної демократії та економічного процвітання», - зазначив Глава держави.

«Мене тішить, що вже сьогодні Угода про асоціацію та поглиблена та всеохоплювальна зона вільної торгівлі з ЄС працюють успішно та ефективно. З року в рік ми фіксуємо зростання практично на третину експорту українських товарів та послуг до Європейського Союзу. Вже станом на сьогодні частка ринку ЄС для торгівлі України сягнула 42%», - підкреслив Петро Порошенко.

На думку Президента, Угода також є символом змін, перетворень та стандартів кращого життя: «Це новий ринок, нові умови, нові вимоги, але і нові надзвичайно широкі можливості для нашого розвитку, нашого бізнесу».

Детальніше...
 
В районному Будинку культури відбулися заходи приурочені святкуванню 22-ї річни Конституції України.

20180627 15055220180627 161753Конституція України! Її чекали, на неї сподівалися, про неї мріяли. І, народжена у складних перипетіях політичної боротьби, мрія, зрештою, стала дійсністю. День 28 червня 1996 року став справді доленосним днем нашої історії. Саме тоді була прийнята нова Конституція – Основний Закон незалежної Української держави. З нагоди державного свята - 22-ї річниці Конституції України в районному Будинку культури відбулася літературно-музична композиції «Вистраждана віками».

Детальніше...
 
Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації Л.І.Волошина отримала подяку Прем'єр-міністра України.

27 червня в обласній адміністрації відбувся урочистий прийом з нагоди 100-річчя Державної служби України та Дня Конституції.

Юлія Світлична привітала зі святами найкращих представників усіх сфер життя Харківщини - державних службовців, представників органів місцевого самоврядування, військовослужбовців, діячів культури, освіти, підприємців тощо. Керівник області вручила їм державні нагороди та почесні відзнаки ХОДА.

Детальніше...
 
27 червня працівники «Сахновщинського бюро правової допомоги» провели захід присвячений Дню Конституції

20180627 091306З нагоди відзначення Дня Конституції України 27 червня, за ініціативи відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Конституція України – надійний гарант прав і свобод людини».

З вітальними словами  виступили заступник голови Сахновщинської районної ради В.В.Яцина  та начальник відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги Л.В.Клімова, котрі у своїх виступах говорили про шляхи реалізації Основного Закону України на теренах Сахновщинського району, 

Детальніше...
 
У ДЗОЗ "Лісовичок" проведено вікторину «Я маю право!".

21.06.18-321.06.18-221.06.18-1Напередодні святкування Дня Конституції України, з метою формування активної громадської позиції учнівської молоді, виховання правової культури та правової свідомості учнів, організації проведення дозвілля 21 червня відділом «Сахновщинське БПД», за участі представників Сахновщинського РВ ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Харківській області організовано та проведено правову вікторину «Я маю право!» для дітей , які відпочивають у ДЗОЗ «Лісовичок».

Детальніше...
 
Наші богатирі Андрій Пов’якало та Сергій Нібогатий - лідери обласної Спартакіади «Козацькі розваги» серед районів та міст Харківщини!

2018-06-2612-v2018-06-2620-v2018-06-262-vЗгідно обласного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно – масових заходів «Спорт для всіх» на 2018 рік та плану проведення Всеукраїнських заходів проведено фінальні змагання обласної спартакіади «Козацькі розваги» серед районів  і міст обласного значення Харківської області. Змагання проходили 26 червня у Валках на стадіоні ім. А.Г. Свистунова.

Змагання такого формату - це відродження історико-культурних традицій, духовності українського народу, популяризація здорового способу життя, залучення широких верств населення до занять фізкультурою і спортом.

Сахновщинський район представляли Пов’якало Андрій Дмитрович з Сахновщини та Нібогатий Сергій Олександрович з Лигівки.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 236