Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
На Харківщині закладено «перший камінь» будівництва нового онкоцентру

Участь у заході взяла голова ХОДА Юлія Світлична.

На будівельному майданчику нового обласного онкоцентру керівник області провела робочу нараду з проектувальниками та будівельниками.

«Тривалий час людям обіцяли покращити умови в онкоцентрі, але за цей період дуже застаріла інфраструктура – і морально, й інженерно, і фізично, тому потрібно було кардинально змінювати ситуацію. На початку 2018 року ми прийняли рішення щодо створення нового надсучасного онкологічного комплексу, а сьогодні розпочинаємо його будівництво», - сказала Юлія Світлична.

Вона відзначила, що розтягувати строки будівельних робіт не будуть. Перед усіма, хто залучений у процес, поставлено завдання реалізувати проект максимально якісно та в найкоротші терміни.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації І.І.Котула взяв участь у нараді з керівниками обласних громадських організацій

Захід відбувся 11 грудня у великій залі Лозівської міської ради за участі Лозівського міського голови С.В.Зеленського, представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій "Союз Чорнобиль України", спілки ветеранів Афганістану, районних ветеранських організацій, учасників АТО Лозівщини, Сахновщини та Близнюківщини.

Учасники наради обговорили питання покращення умов лікуванні в обласному госпіталі, надання субсидій, призначення довічних стипендій ветеранам Другої світової війни та відзначення в лютому 2019 року 30-річчя від Дня виводу військ з Афганістану.

 

 
З 1 березня 2019 року пенсії будуть «осучаснюватися» автоматично

Крім того, 1 січня 2019 року відбудеться черговий перерахунок пенсій військовим пенсіонерам.

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«1 березня 2019 року відбудеться наступний етап підвищення пенсій.  І надалі вже щорічно, кожного 1 березня наступного року, осучаснення пенсій буде проводитися автоматично», - сказав він, додавши, що розмір підвищення складатиме від 17% до 40%.

Віце-прем’єр-міністр також нагадав, що 1 січня 2019 року відбудеться черговий перерахунок пенсій військовим пенсіонерам. «Приблизно півмільйона військових пенсіонерів отримають підвищені пенсії вже з початку року», - зауважив Павло Розенко.

 
Інформаційно – аналітичні матеріали про роботу Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області за січень – листопад 2018 року

Результат пошуку зображень за запитом "Лозівське об'єднане управління пенсійного фонду україни"Робота Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області була спрямована на виконання завдань Пенсійного фонду України, плану власних надходжень, забезпечення своєчасної виплати пенсій пенсіонерам міста Лозова, Лозівського району, Близнюківського району, Сахновщинського району, м. Первомайський та Первомайського району, поліпшення обслуговування громадян, вдосконалення взаємодії з органами фіскальної служби, реалізацію запланованих заходів щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду.

В січні – листопаді 2018 року власні кошти склали 348,302 млн. грн., в т.ч. 98,8% частина єдиного внеску або 343,96 млн. грн., та 4,342 млн. грн. – кошти які адмініструє Пенсійний фонд України, що на 73,6 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. Збільшення пояснюється підвищенням для Пенсійного фонду України пропорції розподілу ЄСВ з 01.07.2017 до 85,6215% відповідно до постанови КМУ від 16.03.2017 № 145 „Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб” та від 19.07.2017 № 530, та збільшенням мінімальної заробітної плати з 01.01.2018 до 3723 грн.

Детальніше...
 
Сахновщинське бюро правової допомоги інформує:

Результат пошуку зображень за запитом "робота за компютером"Охорона праці при роботі за комп’ютером

Сучасний розвиток технічного та технологічного стану виробництва передбачає постійну автоматизацію та оптимізацію виробничих процесів. Сьогодні, напевно, важко уявити компанію, господарська діяльність в якій здійснювалась би без використання комп’ютерної техніки. Через масовий характер робіт, що виконуються працівниками за допомогою комп’ютера, законодавством України чітко врегульовано норми та вимоги до використання комп’ютерної техніки на підприємстві, безпосередньо й охорона праці при роботі з комп’ютером.

Приміщення, в яких планується установка та подальша робота з комп’ютером, повинні відповідати проектній документації будинку, погодженій з уповноваженими державними органами.

Детальніше...
 
12 – 13 грудня на території області очікується погіршення погодних умов

Плани служб регіону щодо роботи в умовах негоди обговорили під час оперативного засідання штабу ДСНС.

Захід відбувся 11 грудня під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка – в режимі селекторної наради. Участь у ній взяв перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

За прогнозами Гідрометцентру, з 12 грудня в низці регіонів України очікується погіршення погодних умов через циклон, який заходить з Чорного моря. Штормове попередження оголошене в семи областях: Чернігівській, Київській, Житомирській, Черкаській, Полтавській, Кировоградській та Миколаївській. Там очікуються сильні хуртовини.

Погіршення погодних умов, пов’язане зі зливами, прогнозують у Луганській, Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській  областях. У зв’язку з цим очікується налипання мокрого снігу  та обмерзання на дротах, деревах та дорогах.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 277