Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Допомога по безробіттю.

Результат пошуку зображень за запитом "допомога по безробіттю"Результат пошуку зображень за запитом "міністр юстиції"Пане міністре, вже кілька місяців не можу знайти роботу. Чи маю я право на допомогу по безробіттю?

Іван Степанюк

Кому надається допомога по безробіттю?

Громадянам у разі втрати заробітної плати (грошового забезпечення) або інших доходів внаслідок втрати роботи через незалежні від них обставини.

Детальніше...
 
До відома мешканців Сахновщинського району

Результат пошуку зображень за запитом "яких змін чекати з 1 липня 2018 року в медичному обслуговуванні сімейними лікарями"Результат пошуку зображень за запитом "медична реформа"Яких змін чекати з 1 липня 2018 року в медичному обслуговуванні сімейними лікарями?

   з 1 липня лікарі прийматимуть усіх пацієнтів – хто підписав декларацію і хто ще не встиг. «Українці зможуть і надалі отримати медичну допомогу у будь-якому закладі охорони здоров’я незалежно від того, чи підписали вони декларацію з лікарем, чи ще продовжують його шукати»-офіційний сайт МОЗ України.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула провів оперативну нараду

20180625 09025125 червня 2018 року голова райдержадміністрації І.І.Котула провів оперативну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та керівництва районної ради.

Під час наради розглядалися наступні питання: наповнення районного бюджету; проведені випускні вечори в закладах загальної освіти, підготовку закладів освіти до нового навчального року,

Детальніше...
 
Заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин привітав сахновщан з Днем молоді

2018-06-24-120180624 18074120180624 194815

Кожен рік у районному Будинку культури проходять заходи приурочені Дню молоді. Так і цього річ,  24 червня громадськість району мала змогу відвідати Фестиваль обдарованої молоді «Надія».

Детальніше...
 
До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

Результат пошуку зображень за запитом "важливе оголошення"26 червня 2018 року о 14:30 у ХНЕУ ім. Семена Кузнеця, за підтримки громадської ради при ХОДА, пройде круглий стіл на тему: " Звітність та оподаткування неприбуткових організацій. Особливості нарахування пенсій представникам інститутів громадянського суспільства".

У круглому столі візьмуть участь спеціалісти Головного управління ДФС у Харківській області, Головного управління Пенсійного Фонду України по Харківській області та кафедри митної справи та оподаткування ХНЕУ ім С.Кузнеця.

Реєстрація учасників розпочинається о 14:10.

Місце проведення: ХНЕУ ім.С.Кузнеця (м.Харків, пр-т Науки, 9а). Участь у круглому столі безкоштовна.  

 
Робимо все, щоб дати нове життя нашим історичним пам’яткам. Юлія Світлична

Голова ХОДА відвідала фестиваль «Культурний ХАКАТОН», який проходить у Шарівському замку з 20 по 24 червня.

Масштабний інтелектуально-мистецький проект, ініційований громадськістю - асоціацією дизайнерів «4-й блок», - має на меті не просто збереження палацово-паркового комплексу «Садиба», а й створення на його території конкурентоспроможного комплексного туристичного продукту.

Проект реалізується за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної, яка особисто опікується питанням відновлення визначної історико-культурної пам’ятки Харківщини.

«Проект «Культурний ХАКАТОН» став переможцем конкурсу проектів Міністерства культури України «Малі міста – великі враження».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 236