Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Участь батьків у додаткових витратах на дитину

Результат пошуку зображень за запитом "бюро правової допомоги"Мати, батько мають рівні права та обов’язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов’язків щодо дитини.

Утримання дитини, надання їй матеріальної допомоги є природним обов’язком батьків, що виникає у них з часу народження дитини та існує до досягнення нею повноліття, а у разі непрацездатності дитини, а також продовження останньою навчання зберігається за батьками і після досягнення сином чи донькою 18 років.

Окрім сплати аліментів, той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов’язані брати участь у додаткових витратах на дитину.

Детальніше...
 
Нові правила призначення субсидій. Зміни для безробітних

Для тих, хто не стоять на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти.

А саме: чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном, та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду або органи соцзахисту «автоматом» рахуватимуть таким людям працездатного віку в дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень (1762*3) – якщо вони хочуть користуватися соціальною допомогою. Також необхідно буде сплатити єдиний соціальний внесок за три місяці у розмірі, що не менший ніж мінімальний.

У Мінсоцполітики переконані: це стимулюватиме українців до офіційного працевлаштування, вирівняє соціальну несправедливість, врегулює відносини між сусідами та спонукатиме усіх декларувати зароблені за кордоном кошти.

Детальніше...
 
Дорогі матері!

Результат пошуку зображень за запитом "з днем матері"     Традиційно, в кожну другу неділю травня, українські родини відзначають День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.

         У житті кожного з нас мама займає особливе місце. Адже, мати - це берегиня роду, традицій, звичаїв, спадщини та , культурних цінностей, які вона передає своїм дітям. Мати - це продовження роду та виховання достойних членів суспільства.

           Бажаю вам, любі наші матері, щастя земного, здоров'я доброго, хай горе обминає ваші родини, добра і здійснення сонячних материнських мрій та надій, радості без меж, вдячності від дітей, синівської любові і тепла.                                                                                                    

З повагою,

голова районної державної адміністрації                                  Іван Котула

 
Коли на місця передаються великі фінансові ресурси, необхідний якісний аудит. Юлія Світлична

11 травня керівник ХОДА провела нараду з головою Рахункової палати України Валерієм Пацканом, який відвідав Харківщину з робочим візитом.

Під час наради Юлія Світлична та Валерій Пацкан обговорили подальшу співпрацю та розробку «дорожньої карти» спільних дій у сфері ефективного використання фінансових ресурсів.

«Рахункова палата – найвищий орган, який контролює використання та надходження фінансових ресурсів. Це особливо важливо саме сьогодні, коли збільшуються місцеві бюджети, - наголосила голова ХОДА. - Коли на місця з державного бюджету передаються великі грошові ресурси, необхідний якісний аудит. Таку співпрацю я підтримую. Адже головне – це користь держави. Якісне використання фінансів надає можливість більше зробити на місцях, більше побудувати, що сприяє соціально-економічному розвитку регіону».

Детальніше...
 
Серед переможців учнівських олімпіад стали й школярі навчальних закладів Сахновщинського району.

11 травня заступник голови ХОДА розповів про результати всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України у 2017/2018-му навчальному році.

У 2018 році на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів Харківську область представляли 120 учнів, 105 з яких стали переможцями. За інформацією Анатолія Бабічева, це 88% від загальної кількості учасників, і ця цифра є найбільшою за останні 11 років. Дипломи першого ступеню отримали 25 учнів, другого – 41, третього – 39.

Найкращі результати школярі отримали з математики, фізики, географії, іспанської мови, української мови та літератури. Окрім того, переможцями олімпіад стали учні не лише шкіл Харкова, але й навчальних закладів районів області. Зокрема, Золочівського, Сахновщинського, Харківського, Чугуївського районів, міст Ізюм та Первомайський. 

Детальніше...
 
Багатодітних матерів гостинно вітали в Центральній районній бібліотеці з Днем Матері.

20180511 111313Традиційним стало проведення зустрічей з багатодітними матерями напередодні свята Дня матері.

Так і цього річ, 11 травня в Центральній районній бібліотеці відбулося свято «Серце матері – невичерпне джерело». В заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Н.М.Мусійченко, колектив районної бібліотеки, ансамбль «Чарівниця» Аполлонівського СБК.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 213