Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Юлія Світлична зустрілась з Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом

Сторони обговорили участь литовської делегації в Х Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», а також подальшу співпрацю між Литвою і нашим регіоном.

Юлія Світлична зазначила, що участь литовської делегації в форумі є дуже важливою для Харківської області.

«Ми дуже цінуємо підтримку, яку Литва надає Україні і Харківській області. Для нас було дуже почесно приймати президентів України і Литви в минулому році. Ми вдячні Далі Грібаускайте за міцну підтримку нашої країни на міжнародній арені», - сказала глава ХОДА.

Говорячи про соціально-економічний стан області, Юлія Світлична відзначила велику роботу, проведену для активізації економічної діяльності в останні роки.

Детальніше...
 
У загальному випадку для оформлення субсидії потрібні лише заява і декларація про доходи

Про це сказав Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Довідки потрібні, якщо громадяни бажають оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а лише на осіб, які фактично проживають у помешканні. Тоді до справи додаються документи з місця роботи в іншому місті, про навчання в іншому місті, про перебування на лікуванні, про постійне місце проживання з ЖЕКу, сільської чи селищної ради.

Субсидію призначають на рік – від травня до травня наступного року. Розмір субсидії розраховують окремо на літній і зимовий періоди виключно на основі доходів осіб, які зареєстровані і фактично проживають у помешканні.

Якщо допомогу вже призначено на новий рік (2018-2019 рр.), у жовтні її розмір на опалювальний сезон розрахують автоматично, без повторного звернення.

 
У 2019 році видатки на медицину буде збільшено до 92,3 млрд грн. Кабмін

В уряді розповіли про зміни в системі охорони здоров’я, запропоновані у бюджеті на наступний рік.

1 млрд грн -  на доступне лікування хронічних захворювань

У 2017 році уряд запустив програму «Доступні ліки», за якою люди мають можливість отримати безкоштовно або з незначною доплатою понад 260 препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Отримати їх можна в кожній третій аптеці країни. Мільйони людей користуються програмою, що дає можливість лікувати ці небезпечні для життя хронічні захворювання. На даний час реалізовано 26,5 мільйонів рецептів. І в наступному році урядова програма продовжить працювати, на її фінансування в бюджеті-2019 передбачено 1 млрд грн.

5,9 млрд грн - на безкоштовні ліки в лікарнях та вакцини

Детальніше...
 
США передали ВМС України патрульні катери берегової охорони класу Island

Під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяли участь в урочистій церемонії передачі Військово-Морським Силам України двох патрульних катерів берегової охорони класу Island.

Церемонія відбулася на території бази Берегової охорони США «Балтімор». Сертифікати про передачу техніки в присутності Глави держави підписали Віце-адмірал Берегової охорони США Майкл Макалістер та Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України Ігор Воронченко.

«Для мене великий привілей - бути тут, у Балтіморі. У місці столітніх традицій. У місці, де зберігається морська могутність Сполучених Штатів. Це честь - вітати чоловіків та жінок, які служать у Береговій охороні США. Ви виконуєте найвеличнішу місію – захищаєте кордони Батьківщини», - зазначив Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації О.А.Мальченко взяли участь у колегії обласної служби у справах дітей.

Питання забезпечення дітей-сиріт та дитячих будинків сімейного типу житлом розглянули 26 вересня під час засідання колегії обласної служби у справах дітей.

Нарада відбулась під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева.

Відкриваючи засідання, він наголосив, що обласна адміністрація приділяє особливу увагу забезпеченню прав дітей в області. Зокрема, питання реалізації державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та ДБСТ знаходиться на особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної.

«Вперше за часи незалежності Президент України приділив увагу питанню забезпечення цих категорій громадян житлом. За 2017-2018 роки Харківська область отримала на ці цілі субвенції з державного бюджету на загальну суму 32,9 млн грн. І сьогодні нашим найголовнішим завданням є забезпечення ефективного використання виділених коштів», - підкреслив Анатолій Бабічев.

Детальніше...
 
Участь у Х Міжнародному економічному форумі на Харківщині візьмуть 35 іноземних делегацій та 18 послів

Про хід підготовки до проведення головної міжнародної події року в області розповіли в ході брифінгу 26 вересня перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко та директор Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Андрій Колос.

Х Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» відбудеться в Харкові 29 вересня. Участь у заході планують взяти близько 600 представників дипкорпусу, органів влади, ділових кіл, міжнародних організацій, інвестиційних та консалтингових компаній тощо.

«Щоденно ми отримуємо звернення від іноземних делегацій та бізнес-кіл щодо участі у форумі, - відзначив Віктор Коваленко. – Очікуємо 35 іноземних делегацій. На даний момент маємо підтвердження участі у форумі 18 надзвичайних та повноважних послів іноземних країн. Це вперше в історії України, коли в окремо взятий регіон виїжджає така кількість керівників дипломатичних місій. Минулого року до нас приїжджали 15 послів. І це є великою довірою до команди Юлії Світличної та нашої спільної роботи. Увага, яка приділяється нашому регіону дипломатами, а також бізнес-колами іноземних держав, є дійсно великою».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 251