Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
На пробне ЗНО вже зареєструвалися понад 7 тисяч чоловік

Результат пошуку зображень за запитом "пробне зно"Про це повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

Він зазначив що реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня.

«Пробне оцінювання не є обов’язковим. Воно здійснюється за кошти абітурієнта. Вартість проходження пробного ЗНО з одного предмета складає 132 грн. Це найнижча ціна по Україні. Але в нас в області є чудова практика, коли вже третій рік поспіль Балаклійська районна державна адміністрація і районна рада знаходять можливість оплатити пробне оцінювання з одного предмету для кожного абітурієнту району. І це дає результати. Показники якості знань у Балаклійському районі, які демонструють абітурієнти, щороку зростають. Адже діти мають змогу перевірити свої сили», - сказав Олександр Сидоренко.

Детальніше...
 
Міністр юстиції консультує:

17.10Вітаю! Після звільнення з роботи мені не виплатили частину коштів, які я заробила. Як мені їх повернути і чи понесе колишній роботодавець за це відповідальність?

Іванна Рокитянська

В Конституції України зазначено,щокожен громадянин має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.  Стягнення боргів із заробітної плати на користь працівників є одним із ключових завдань Міністерства юстиції України.

Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?

Законодавством встановлений обов’язок роботодавця провести повний розрахунок з працівником в день його звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок.

Що робити, якщо не дійшли згоди?

У разі наявності спору між роботодавцем та працівником про розмір сум, належних працівникові при звільненні, роботодавець повинен виплатити не оспорювану суму.   

Детальніше...
 
Голова районної державної адміністрації Іван Іванович Котула взяв участь у заходах з нагоди 100-річчя Дня Соборності України

20190122 15114120190122 16082522 січня 2019 року в Сахновщинському районі відбулися урочистості з нагоди 100-річчя Дня Соборності України. В цей день настоятель Свято – Покровського храму - протоієрей Іоанн відслужив молебень за соборність, єдність та мир в Україні, а також відправив панахиду з вшанування пам’яті загиблих захисників Вітчизни. З метою патріотичного виховання школярів та молоді в навчальних закладах району проведено  загальношкільні лінійки, учнівські конференції, години спілкування, виставки дитячих малюнків, присвячені Дню Соборності України. У закладах культури району, в тому числі шкільних та районних бібліотеках, оформлено виставки тематичної літератури та проведено бесіду-екскурсію "В ім'я злагоди та національної єдності".

Детальніше...
 
Коментар голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної з нагоди Дня Соборності України

Сьогодні ми відзначаємо 100-річчя однієї з найважливіших подій української історії – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Об’єднання українських земель, що століттями були розділені та поневолені різними імперіями, стало основоположною подією для подальшого державотворення. Фундамент сучасної української державності було закладено саме тоді, століття тому – під час буремних подій Української революції 1917 – 1921 років.

Проте сьогодні День Соборності є для нас не лише історичною датою. Це дуже сучасне свято, символічне значення якого важко переоцінити. Адже єдність не тільки земель, але (і це головне) самих громадян України залишається ключовим фактором для подальшого розвитку нашої держави. Лише спільними, соборними зусиллями ми можемо відстояти свою незалежність, захистити українську землю та досягти того майбутнього, про яке мріяли покоління українців. Майбутнього вільної, незалежної та розвиненої європейської держави.

У нас можуть бути різні погляди, релігії та мови, якими розмовляємо, проте нас єднають спільні цілі, мрії та Україна в серці.

З Днем Соборності, дорогі земляки! Єдності та розвитку всім нам!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 
Шановні сахновщани!

Результат пошуку зображень за запитом "100 річчя соборності" Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята  – 100-річчя Дня Соборності України!

22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу. Цей день назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутті.

Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо перетворити нашу країну в могутню державу, якою будуть пишатися наші нащадки та де кожен громадянин почуватиметься впевнено й захищено.

Бажаю всім здоров’я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної заможної України!  

 З повагою,

голова районної державної адміністрації                                  Іван Котула

 
ДО 100-РІЧЧЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Результат пошуку зображень за запитом "100 річчя соборності"ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ

ДО 100-РІЧЧЯ ПРОГОЛОШЕННЯ АКТА ЗЛУКИ

 

    22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу. Ця подія стала основоположною для українського державотворення, джерелом упевненості у кращому майбутті.

Акт злуки 22 січня 1919 року увінчав столітні прагнення українців, розділених і поневолених Російською та Австро-Угорською імперіями, жити в єдиній незалежній державі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 287