Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Участь у Х Міжнародному економічному форумі на Харківщині візьмуть 35 іноземних делегацій та 18 послів

Про хід підготовки до проведення головної міжнародної події року в області розповіли в ході брифінгу 26 вересня перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко та директор Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Андрій Колос.

Х Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» відбудеться в Харкові 29 вересня. Участь у заході планують взяти близько 600 представників дипкорпусу, органів влади, ділових кіл, міжнародних організацій, інвестиційних та консалтингових компаній тощо.

«Щоденно ми отримуємо звернення від іноземних делегацій та бізнес-кіл щодо участі у форумі, - відзначив Віктор Коваленко. – Очікуємо 35 іноземних делегацій. На даний момент маємо підтвердження участі у форумі 18 надзвичайних та повноважних послів іноземних країн. Це вперше в історії України, коли в окремо взятий регіон виїжджає така кількість керівників дипломатичних місій. Минулого року до нас приїжджали 15 послів. І це є великою довірою до команди Юлії Світличної та нашої спільної роботи. Увага, яка приділяється нашому регіону дипломатами, а також бізнес-колами іноземних держав, є дійсно великою».

Детальніше...
 
Петро Порошенко наголошує на підтримці ініціативи України про миротворчу місію ООН на Донбасі

Це Глава держави сказав на заході високого рівня щодо діяльності ООН з підтримання миру в рамках участі у 73-й сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Він зауважив, що і Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд під час цього заходу наголошувала на необхідності запровадження миротворчої місії ООН.

Президент особливо підкреслив, що під час низки зустрічей, які він провів у рамках заходів на 73-й сесії Генеральної асамблеї ООН, також висловлювалась підтримка в цьому питані.

«Всі - «за», крім Росії. Вона боїться. Вона вже починає платити за санкції, за злочини»,  - додав він на зустрічі з лідерами української громади в США в рамках робочої поїздки до Сполучених Штатів.

Детальніше...
 
Міністр юстиції консультує:

 van6796Доброго дня! Шановний міністре, скажіть, будь ласка, чи можна якось позбавити батьківських прав одного із батьків, який зовсім забув про дитину?

Інститут позбавлення батьківських прав залишається виключним, крайнім заходом впливу на батьків, які недобросовісно виконують свої обов’язки щодо виховання та утримання своїх дітей.

Що може стати причиною позбавлення батьківських прав?

Сімейний кодекс містить виключний перелік підстав позбавлення батьківських прав, якщо батьки:

       1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоровя і протягом 6 місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;

2) ухиляються від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини;

3) жорстоко поводяться з дитиною;

Детальніше...
 
Юлія Світлична та Давіде Ла Чечіліа домовились про розширення співпраці між Харківщиною та Італією

25 вересня голова ХОДА зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні.

Відкриваючи зустріч, керівник області відзначила, що пан посол часто відвідує Харківщину. Між нашим регіоном та Італією налагоджена співпраця в різних сферах, і вона вже дає конкретні результати.

«Безумовно, це відкриття нових авіарейсів до Італії. Пряме авіасполучення не тільки допомагає нашим землякам побачити Італію, але й надзвичайно важливе для двосторонніх відносин, - сказала Юлія Світлична. - Також відзначаю, що в 2017 році Італія стала 6-м торговельним партнером України у світі за обсягом торгівлі та 3-м - за товарообігом. І цього року співпраця тільки активізується».

Детальніше...
 
Юридичний форум відкриває міжнародний сезон на Харківщині. Юлія Світлична

25 вересня голова ХОДА взяла участь у відкритті ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму.

Захід відбувається в Національному юридичному університеті ім. Я.Мудрого. Він зібрав учасників з 23-х країн світу.

«ІІ Міжнародний юридичний форум відкриває міжнародний сезон на Харківщині. Менше ніж за тиждень ми прийматимемо Х Міжнародний економічний форум, на який приїдуть біля 600 учасників – як українців, так і представників іноземних країн. На вчора ми мали 31 делегацію з різних країн світу, а сьогодні маємо підтвердження участі від 35 країн. Це буде особлива подія для Харківщини, адже «родзинкою» форуму є підписання реальних контрактів та договорів, які завантажують економіку регіону. І цього року нам буде що сказати землякам», - підкреслила під час відкриття юридичного форуму Юлія Світлична.

Детальніше...
 
Президент привітав учасників ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму

Вітальне слово від Глави держави зачитала під час відкриття форуму голова ХОДА Юлія Світлична.

«Щирі вітання організаторам, учасникам та гостям ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму, - відзначено в привітанні Президента. - Радий, що цей захід стає доброю традицією не тільки в житті наукової громади Слобожанщини, але й всієї правничої спільноти України та наших закордонних колег. Другий рік поспіль предметом дискусії є питання правового забезпечення сталого розвитку в умовах глобалізованого світу, також особлива увага буде приділена цифровізації економіки та впливу цих процесів на розвиток права. Це ті речі, без яких існування України як глобального гравця на міжнародній арені є майже неможливим. Вкрай важливим є те, що представники вітчизняної правової науки разом з органами, відповідальними за реалізацію правової політики, були максимально залучені до вироблення нових стандартизованих підходів у правовому регулюванні всіх сфер людської життєдіяльності.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 252