Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Сахновщинська районна державна адміністрація
Відбулося чергове засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

20180921 14005920180921 14004021 вересня 2018 року відбулося чергове засідання громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації П.О.Волошина, головного спеціаліста організаційного відділу апарату райдержадміністрації А.О.Андрійченко та інспектора з охорони навколишнього природного середовища ГО ЕО «Охорона природи» М.В.Криветченка.

Детальніше...
 
Увага! Зміни у чинному законодавстві Фонду соціального страхування України!

Результат пошуку зображень за запитом "зміни в соцстрахі"Красноградське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області інформує страхувальників-роботодавців та застрахований осіб про зміни у чинному законодавстві щодо надання матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

19 липня 2018 року на засіданні правління Фонду соціального страхування України було розглянуто перелік важливих нормативно-правових актів з питань статутної діяльності Фонду.

Зокрема, було затверджено нормативні документи, що стосуються надання матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам за рахунок коштів Фонду:

-постанова правління Фонду «Про затвердження Порядку призначення, нарахування та проведення страхових виплат» від 19.07.2018 №11, яка набирає чинності з 01.10.2018 (далі – постанова № 11);

Детальніше...
 
Марк Беккер провів засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

Окрему увагу в ході засідання приділили ситуаціям у Зміївському та Сахновщинскому районах. Члени штабу відзначили, що ситуація в Сахновщинскому районі вже розрішилася законним шляхом, щодо Зміївського матеріали штабом направлені до органів поліції та Мін'юсту.

З початку роботи оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів було отримано 79 звернень.

Зараз оперативним штабом відпрацьовано 67 звернень. За результатами розгляду фахівцями штабу факти рейдерства не підтверджені. У даний момент в роботі знаходяться 12 звернень.

Детальніше...
 
Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення

Результат пошуку зображень за запитом "Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення"Існування таких явищ, як тіньова зайнятість та виплата заробітної плати у конвертах, призводить до недоотримання коштів державним бюджетом та фондами соціального страхування, наражають роботодавців на небезпеку накладання фінансової та кримінальної відповідальності та позбавляють працівників соціальних гарантій, таких як відпускні, лікарняні, пенсійні виплати тощо як сьогодні, так і в майбутньому. Крім того, існування цього явища призводить до неможливості регулювання економіки за допомогою інструментів грошово-кредитної та податкової політик, а також призводить до зниження ефективності державної політики.

Тіньова зарплата є однією із найбільших проблем сучасної економіки України. Виплата заробітної плати «у конвертах» призводить до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих роботодавців та працівників.

Детальніше...
 
Угода про асоціацію з Євросоюзом щодня доводить свою дієвість – Президент

Про це Петро Порошенко заявив 20 вересня під час виступу у Верховній раді зі щорічним Посланням.

«Угода щодня доводить свою дієвість і правильність. Частка Євросоюзу в експорті коливається від 42 до 43%. І це вагомий компенсатор тих втрат, які через війну, економічну блокаду та закриття ринків спричинила нам Росія», - сказав Глава держави.

Водночас Петро Порошенко закликав Парламент та Уряд прискорити реалізацію всіх положень зазначеної Угоди.

«Щоб рухатися далі, перш за все, нам треба від першої до останньої літери виконати Угоду про асоціацію. Швидкість її реалізації наразі недостатня, і я закликаю Парламент і Уряд набрати кращий темп. Готовий бути партнером у цьому процесі»,

Детальніше...
 
На Харківщині стартувала Всеукраїнська універсіада та відбувся спортивний флеш-моб

Наш регіон став центром відзначення в Україні Міжнародного дня студентського спорту. У заходах взяла участь голова ХОДА Юлія Світлична.

Вона привітала на Харківщині студентів-спортсменів з усіх регіонів України та побажала їм успіху на змаганнях Універсіади.

«Дуже гарна традиція складається на Харківщині – завжди підтримувати спорт. Я дякую всім, хто вибрав наш регіон для того, щоб розпочати студентський спортивний рух. Адже Харків студентський, Харків спортивний, Харків завжди пишався своїми спортсменами та їх здобутками, - сказала керівник області. -  Бажаю всім успіху, наснаги, віри в себе, тільки перемог та всього найкращого».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 251